Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
США Новини
1027
22 серпня 2019 о 10:37
pdf Роздрукувати

Безкоштовний аквапарк для дітей з особливими потребами

Перший у світі аквапарк, створений спеціально для дітей з особливими потребами. Його відкрили в США та зробили доступним для усіх охочих.

Аквапарки, як відомо, дуже популярні не тільки серед дітей, але й серед дорослих. Але дотепер були недоступні для людей з інвалідністю. Змінили ситуацію жителі Техасу, Гордона і Меггі Хартман, у яких народилася донька з особливими потребами. Подружжя дуже скоро зрозуміло, що більшість парків розваг не підходять для їхньої доньки Морган.

Тоді вони у співпраці з лікарями, батьками, вчителями, фахівцями та вихователями створили парк «Країна чудес Морган». Це перший у світі аквапарк, створений спеціально для людей з особливим потребами.

Наша мета – забезпечити гостям інклюзивне, безпечне, комфортне оточення без штовханини й натовпу, – розповідає керівник закладу Гордон Хартман. 

Співпрацюючи з  лікарями, батьками та вчителями, він зміг розширити парк для дітей із особливими потребами та побудувати аквапарк, який обслуговує людей з усіма видами інвалідності.

Кожен маленький відвідувач аквапарку отримує спеціальний браслет, завдяки якому батьки завжди можуть відстежити свою дитину та подивитись, чим вона зараз займається.

У разі потреби, можна скористуватись спеціальним водонепроникним візочком для людей з інвалідністю. Ця послуга безкоштовна, як і відвідування аквапарку. Усі частини якого – підлаштовані для дітей з особливими потребами так, щоб вони могли без перешкод і без втручання батьків потрапити туди, куди їм забажається.

Крім того, у закладі є можливість швидко коригувати температуру води, якщо раптом хтось перемерзне.

«Країна чудес Морган» – пропонує людям із особливими фізичними чи розумовими потребами місце, де вони могли б не відчувати бар’єрів. Це не простий клуб людей з особливими потребами – це парк інклюзії, – додає Гордон.

Поступово світ приходить до створення дедалі більших умов для всіх членів суспільства. Тож, радіємо за США та чекаємо на відкриття подібного закладу у нашій країні.


Нагадаємо, У Сєвєродонецьку повністю оновили та пристосували для дітей з особливими освітніми потребами дитячий садок.

Авторка: Любава Кулинич

Джерело: Bored Panda

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.