Бажаємо успіхів на ЗНО!

Команда "Всеосвіти" приєднується до флешмобу #ЩастиНаЗНО

В наші двері вже стукає літо, і на думці в кожного учня та вчителя лише одне – скоро канікули! Навколо панує загальна атмосфера радості, відпочинку та безтурботності. Однак деяким нашим школярам цього літа буде далеко не до релаксу та розваг, адже незабаром вони складатимуть дуже важливі іспити -  Зовнішнє незалежне оцінювання. Це бентежний момент для кожного випускника, адже від результату тестування залежатиме майбутній вступ до омріяного універу. Вже завтра наші школярі складатимуть перше тестування з математики, тож наш освітній проект «Всеосвіта» приєднується до всеукраїнського флешмобу #ЩастиНаЗНО.

Любі 11-класники! ЗНО – це лише маленький бар’єр, який відділяє ваше шкільне «сьогодні», від ще крутішого дорослого «завтра». «Всеосвіта» тримає за вас кулачки та бажає успіхів на тестуванні! Ми віримо, що знання, інтуїція та спокій не покинуть вас навіть у найстресовішій ситуації, а ваші результати обов’язково вас порадують! Все буде добре! «Нехай же буде з вами сила!»

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.