Новини «Всеосвіти»
3154
21 травня 2018 о 16:58

Бажаємо успіхів на ЗНО!

Команда "Всеосвіти" приєднується до флешмобу #ЩастиНаЗНО

В наші двері вже стукає літо, і на думці в кожного учня та вчителя лише одне – скоро канікули! Навколо панує загальна атмосфера радості, відпочинку та безтурботності. Однак деяким нашим школярам цього літа буде далеко не до релаксу та розваг, адже незабаром вони складатимуть дуже важливі іспити -  Зовнішнє незалежне оцінювання. Це бентежний момент для кожного випускника, адже від результату тестування залежатиме майбутній вступ до омріяного універу. Вже завтра наші школярі складатимуть перше тестування з математики, тож наш освітній проект «Всеосвіта» приєднується до всеукраїнського флешмобу #ЩастиНаЗНО.

Любі 11-класники! ЗНО – це лише маленький бар’єр, який відділяє ваше шкільне «сьогодні», від ще крутішого дорослого «завтра». «Всеосвіта» тримає за вас кулачки та бажає успіхів на тестуванні! Ми віримо, що знання, інтуїція та спокій не покинуть вас навіть у найстресовішій ситуації, а ваші результати обов’язково вас порадують! Все буде добре! «Нехай же буде з вами сила!»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.