Асистенти вчителів підвищуватимуть кваліфікацію за новою програмою (+ текст програми)

Нині в інклюзивних класах шкіл працює понад 12 тисяч асистентів учителів – не менше 6 тисяч з яких потребують професійного підвищення кваліфікації.

Завдяки новій програмі усі заклади підвищення кваліфікації педагогічних працівників зможуть користуватися програмою в межах концепції «Нова українська школа». Раніше асистенти вчителів підвищували кваліфікацію за локальними навчальними програмами.

Нам важливо, щоб освіта для дітей з особливими освітніми потребами була якісною та доступною. Тому одне із завдань — хороша підготовка асистентів вчителів. Ми маємо створити усі можливості, щоб вони отримали максимум знань та методів, які допоможуть працювати з дітьми з різними нозологіями», – підкреслила Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад.

За оперативними даними МОН, у майже 12 тисяч інклюзивних класів України навчається понад 18 тисяч учнів з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, що ТОВ «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації педагогів (Лист МОН №4/2181-19 від 30.09.2019). Сертифікати та інші документи, які видає «Всеосвіта» за участь у вебінарах і проходження курсів, повністю відповідають вимогам нового (набув чинності 3 вересня 2019 року) Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Сторінка онлайн-курсів: https://vseosvita.ua/course.

Сторінка вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar.

Джерело: mon.gov.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.