АНОНС. Один день із життя першокласника: як НВК "Ерудит" готує учнів до майбутнього

Журналісти "Всеосвіти" завітали до столичної школи, щоб дізнатись про неймовірні успіхи учнів.

Ми постійно говоримо про вчителів і про їхню роль у нашому житті. Безумовно, більшість із них стали для нас мудрими наставниками, можливо, саме вчителям ми найбільше завдячуємо, що у потрібний момент ви нас підтримали і розкрили наш потенціал. Перше знайомство зі школою та вчителькою справляє на дітей велике враження. Деякий час учні звикають один до одного, до шкільної атмосфери. Вчителі намагаються згуртувати колектив в єдине ціле, налагодити комунікацію з кожним індивідуально, підтримувати дітей у їх починаннях. Протягом дня учні в школі проживають насичене життя: і це не лише навчання, але й відвідування гуртків, ігри, участь у олімпіадах та всеукраїнських конкурсах. Ми розуміємо, що незалежно від результату конкурсу чи олімпіади будь-яка дитина чекатиме нагороди і похвали від вчителя та батьків. Тож для команди «Всеосвіти» це стало справжнім викликом – створити захоплюючу олімпіаду яка б подобалась і дітям, і вчителям. Разом з висококваліфікованими вчителями ми створили цікаві завдання, які відповідають шкільній програмі. Занурюючись у світ олімпіадних завдань учні перевіряють не лише рівень своїх знань, але й креативність, уважність, кмітливість. Найціннішою нагородою для нашої команди стали позитивні відгуки вчителів і батьків, діти яких вже виконали завдання та отримали свої нагороди. Я вирішила завітати до однієї столичної школи в якій навчаються талановиті учні. Домовившись про зустріч, вчителька початкових класів – Маркєлова Олена Іванівна вже очікувала мого приходу разом із першокласниками, які взяли участь у олімпіадах від проекту «Всеосвіта» та готові поділитися враженнями.

НВК «Ерудит» - це сучасна школа, яка вражає своєю архітектурною оригінальністю. Увійшовши всередину, навряд чи ви побачите щось схоже тут зі стандартною школою: ніяких сірих стін і довгих коридорів. Неймовірні яскраві кольори виділяють будівлю на фоні сірих, одноманітних багатоповерхівок, а оригінальні малюнки на шкільних стінах відразу привертають до себе увагу. Пані Олена працює вчителем вже понад 25 років. У класі 36 дітей: усі вони енергійні, розумні, талановиті. Я поспілкувалась з юними школярами, дізналась їхні враження від проходження олімпіади, чи сподобались їм завдання і чи усі задоволені нагородами. Пані Олена розповіла, як відбувається шкільний процес, як вона використовує SMART Board  (сенсорну дошку) на уроках. Також вона поділилась цікавою інформацією про навчальний заклад. За цікавою розмовою про школу та учнів час пролетів надто швидко.

Це неймовірна історія, яка надихає команду «Всеосвіти» продовжувати працювати, постійно вдосконалюватись та робити нашу освітою кращою. Прочитати детальний текст інтервю можна буде у 1-му номері глянцевого журналу «Всеосвіта», який незабаром вийде у друк. Слідкуйте за нашими новинами! Ми обіцяємо вам найцікавішу та найактуальнішу інформацію!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.