Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Творчі методики як сучасний інструмент вихователя: розвиваємо soft skills дітей дошкільного віку засобами конструювання
»
Взяти участь Всі події
5 вересня 2018 о 17:55

Анімаційна балада «Причинна» – знахідка для вчителів української літератури

Показавши фільм своїм учням, вчителі зможуть провести інтегрований урок в цікавому та сучасному форматі.

«Причинна» – це короткометражний анімаційний фільм, створений за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка. Він знятий режисером Андрієм Щербаком за підтримки Держкіно України.

В сюжеті йдеться про кохання під час війни. Молода наречена, не витримавши розлуку, втрачає розум і помирає. Молодий повертається з війни живим і неушкодженим, але, побачивши загибель коханої, розбивається на смерть. Та попри все, вони залишаються разом назавжди.

Екранізований твір є чудовою знахідкою для вчителів, які викладають курс української літератури в 9-х класах. Показавши фільм своїм учням, вчителі зможуть провести інтегрований урок в цікавому та сучасному форматі: організувати дискусію, поділитися враженнями щодо сучасного українського кіномистецтва, порівняти реалії історії XIX ст. з сучасними подіями та, при цьому, глибоко засвоїти тему творчості Тараса Шевченка.

Сьогодні, 5 вересня, стало відомо, що анімаційну баладу «Причинна» відібрали до участі у конкурсній програмі кінофестивалю Strasburg Film Festival у США. Це, зокрема, вже 27-й за рахунком фестиваль, в якому бере участь короткометражний мультфільм.

Фотоматеріали взяті з сайту Укрінформ.

Інформацію взято з сайтів Читомо та Укрінформ.