Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
844
8 квітня 22:18

Американська школа запустила двомовне онлайн-навчання українських школярів-біженців

Міжнародна американська школа Citizen High School у партнерстві з посольством України в США та українським Міністерством освіти та науки запускають створення Української онлайн-академії для тимчасово переміщених школярів, яка дозволить їм безкоштовно продовжити навчання.

Як йдеться у повідомленні Міносвіти, така платформа знадобиться учням, які не мають можливості продовжити навчання іноземною мовою у новій країні перебування, оскільки онлайн-академія розробляє курси з україномовним перекладом. Це дозволить отримувачам освіти швидко повернутись до навчання в Україні після її перемоги у війні.

Зазначається, що головною метою академії є забезпечення безперервної освіти школярів, які тимчасово переміщені до регіонів України або за її межі. Цільова аудиторія — учні 9-11 класів. Пройти процес реєстрації за посиланням та розпочати навчання можна у будь-який момент. Без реєстрації можна ознайомитись з демо-курсом з історії.

Як зазначено в опублікованій Міносвіти інформації про CHS, її двомовна навчальна програма доступна в основних академічних галузях математики, природничих наук, соціальних наук та англійської мови.

Курси проводяться волонтерами-українськими викладачами та україномовними викладачами, а всім учням надається вступний ознайомчий курс онлайн-навчання, що дозволяє їм досягти успіху у віртуальному навчальному середовищі.

Всі курси розміщені на платформі системи керування навчанням Canvas, доступні в режимі 24/7, їх можна пройти на більшості мобільних пристроїв, включаючи iPhone. При цьому заявлено, що школярі після проходження курсів можуть отримати як українські дипломи, так і американські.

Зазначимо також, що на сайті Міносвіти напередодні з'явився список корисних ресурсів для вивчення іноземних мов, які стали безкоштовними для українців через російську військову агресію проти України.

Джерело: delo.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.