Алмазні майстри: Вінницьке ПТУ підготує фахівців для ізраїльської компанії

У Вінниці навчатимуть студентів професії алмазного гранувальника для майбутньої роботи в ізраїльській корпорації.

Робота з дорогоцінним камінням вимагає ідеального знання своєї справи, гнучкості, майстерності та розуміння всіх тонкощів у користуванні різноманітними інструментами.

Професія гранувальників алмазів є однією з найдавніших та досить престижна на сьогоднішній день. Адже неймовірний, різнокольоровий сонячний відблиск цього камінця з’являється лише після того, як кристал побуває в талановитих руках майстра.

Тепер в українських студентів з’явиться можливість безпосередньо ознайомитись з особливостями даної професії та отримати гарне місце з відповідною оплатою на закордонних підприємствах. Вінницьке ПТУ готуватиме 500 фахівців з гранування алмазів для ізраїльської компанії COL CUTTING. Як повідомляє «Укрінформ» з посиланням на директора Державного навчального закладу «Центр професійно-технологічної освіти №1 м. Вінниці» Валерія Дякова, вже у червні розпочнеться офіційний набір перших двох груп: на річний курс навчання матимуть шанс потрапити 50 повнолітніх осіб з базовою середньою освітою.

Наразі у Вінницю зайшов новий інвестор – ізраїльська алмазовидобувна корпорація, яка має свої виробничі потужності у кількох країнах світу. Вони планують створити у місті потужний центр гранування алмазів і їм потрібні спеціалісти, відтак, підписали з нами договір про соціальне партнерство і договір на підготовку виробничих кадрів. Хочуть, аби ми підготували щонайменше 500 фахівців, – поділився  Дяків.

Система навчання для студентів передбачатиме дуальну схему професійної освіти. Теоретична частина викладатиметься у центрі профтехосвіти, якому видали ліцензію на підготовку гранувальників алмазів. А навички практичного застосування знань здобуватимуться на виробництві компанії-замовника, який прагне безпосередньо навчити майбутніх фахівців особливостям їхньої професії.  

Після того, як випускники Вінницького ПТУ здобудуть свій фах, вони зможуть працювати не лише в Україні, але й у відповідних корпораціях за кордоном.

Посилання Укрінформ: https://www.ukrinform.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.