Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

2 травня 2018 о 12:00

Акція "Територія толерантності" в Херсоні

У Херсоні відбулась акція "Територія толерантності" за участі школярів Херсонської школи №16 із вивчення мов національних меншин та представників польського, німецького та грецького товариств.

Урочисто захід відкрив оркестр головного управління Національної поліції. Херсонська школа №16 єдина на півдні України, де учні вивчають польську, німецьку, або грецьку мову. Окрім вивчення мов, школярі дізнаються про культуру цих країн.

Учнівське самоврядування вважає, що такі заходи допомагають розвивати у нашої молоді патріотизм до рідної батьківщини, ерудицію, розвиває знання про країни, чиї мови ми вивчаємо у нашій школі, - розповідає Анжеліка Занько, учениця Херсонської ЗОШ I-II ст. №16 із вивчення мов національних меншин.

Приєднатися до акції міг кожен мешканець міста.

Ми завжди розуміємо, що Херсон завжди був містом, яке об’єднувало багато національностей, де завжди звучало багато мов, об’єднаних під українським прапором. І це свято єднання для нашої школи дійсно особливе. Ми завжди збираємось наприкінці квітня разом з представниками національних культурних товариств, з батьками, педагогічним колективом, щоб ще раз підкреслити, що вивчення багатьох мов – це не самоціль для педагогічного колективу. Ми впевнені в тому, що шлях від мови лежить до культури, а від культури до взаєморозуміння, що і є за нашим глибоким переконанням основою існування будь-якого суспільства, - каже директорка школи Людмила Шалаєва.

На заході діти брали участь у квесті, що містив питання зі сторії та культури Німеччини, Польщі та Греції. Також учасники заходу мали змогу подивитись яскравий флешмоб. Як інформує телеканал «Скіфія», участь у заході також взяли учні школи «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови. Вони співалу пісню. 

Щоб краще зрозуміти культуру іншої країни, учні співпрацюють з польським, грецьким та німецьким товариствами. Школярі часто їх запрошують в гості.

Розалія Ліпінська, Голова херсонського обласного польського товариства «Полонія» відзначила, що такі свята згуртовують усіх мешканців, а учні та вчителі показують свої здобутки. 

Посилання на телеканал “Скіфія” у Facebook: https://goo.gl/LCePVK