Акція «Шалений методичний місяць триває»: подарунків стало більше

Акція повертається, друзі, а ми підготували для вас ще більше приємних призів, які виграти може кожен. Правила лишились незмінними.

І хоча за вікном небо затягнулось грізними хмарами і часом накрапає невеликий дощик – це зовсім не привід сумувати, адже на «Всеосвіті» триває літня акція «Шалений методичний місяць».

 Терміни проведення:  з 9 липня до 9 серпня

 Умови участі:  зареєструйтесь на порталі і завантажте до бібліотеки свої матеріали. Діліться ними у соціальних мережах, аби отримувати вподобання від інших користувачів.

 Подарунки учасникам 

  • Активні користувачі, які посіли перші 5 місць в рейтингу отримають грошову винагороду у розмірі: 1 500 грн, 1 000 грн, 1 000 грн, 700 грн і 700 грн;
  • Учасники, які посіли з 6 до 10 місця виграють пледи з логотипом «Всеосвіти»;
  • З 11 до 15 місця отримають термоси з логотипом «Всеосвіти»;
  • З 16 до 20 місця отримають пляжні сумки з логотипом «Всеосвіти»;
  • Серед користувачів, що посіли місця з 21 до 50, буде проводиться онлайн-розіграш 5 унікальних подарунків.
  • Усі користувачі, які увійдуть до рейтингу ТОП-50, отримають Дипломи призерів акції «Шалений методичний місяць» від проєкту «Всеосвіта».

Нагадаємо, що відтепер у користувачів порталу є можливість ставити на матеріалах Лайки та Дизлайки. Це означає, що лише ви визначаєте якість, корисність та актуальність розробок. Давайте разом формувати бібліотеку методичних матеріалів якісними розробками.

Чекаємо вашої участі та бажаємо перемогти! 

Взяти участь в акції: https://vseosvita.ua/site/lib-hot-month

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.