Новини «Всеосвіти»
5373
18 липня 2018 о 12:19

Акція «Методичний тиждень»

«Літо з Всеосвітою» – це пізнавальні вебінари, активний обмін досвідом між вчителями України, актуальні новини та море цікавих пропозицій, акцій і подарунків!

В рамках цієї освітньої ініціативи оголошуємо про старт щотижневої літньої акції «Методичний тиждень» для освітян. Впродовж всього літа найактивніші вчителі та вчительки матимуть можливість безкоштовно публікувати свої розробки в друкованому Збірнику від проекту «Всеосвіта» та отримувати приємні призи.

Акція «Методичний тиждень»

Щотижня в рамках ініціативи «Літо з Всеосвітою» буде проводитися акція «Методичний тиждень» для вчителів та вчительок, переможці якого зможуть отримати подарунки, а саме:

  • Щотижня 10 педагогів та педагогинь, які завантажили найбільшу кількість власних розробок в Бібліотеку «Всеосвіта», отримають можливість безкоштовно опублікувати 1 методичну розробку в нашому друкованому Збірнику.
  • 5 із 10 переможців додатково отримають поповнення мобільного рахунку на 100 грн! Щасливцями стануть найактивніші вчителі та вчительки, які завантажать найбільшу кількість власних розробок на портал протягом акційного тижня.
  •  Обов’язково заповніть всі Ваші контактні дані в профілі на порталі «Всеосвіта», щоб ми могли з Вами зв’язатися та нагородити подарунками.

Умови участі в акції:

  • Акція «Методичний тиждень» відбуватиметься щотижня до кінця літа.
  • В акції беруть участь лише ті вчителі та вчительки, які додали більше 10-ти матеріалів за тиждень.
  • До рейтингу зараховуватимуться лише ті матеріали, які були завантажені в межах акційного тижня.
  • Увага! Розробки, які були видалені та повторно завантажені для участі в акції враховуватись не будуть.
  • Зауважуємо, що переможцями стануть лише ті педагоги та педагогині, які продемонструють глибокий професіоналізм та повагу до авторського права.

Визначення переможців

Ми уважно перевірятимемо методичні розробки, які братимуть участь в акції. Переможці будуть оголошуватись щопонеділка вранці, після чого рейтинг буде автоматично анулюватись. Кожної неділі рейтинг формуватиметься для нової акції.

Літо для педагогів – це, безперечно, довгоочікувана пора відпочинку та релаксації, коли можна якнайкраще зібратися з силами, підготуватися до нового навчального року та навіть засумувати за знайомими обличчями дітлахів і дзвінком на урок. «Всеосвіта» прагне надати освітянам унікальну можливість використати цю спекотну літню пору з надзвичайною користю для свого професійного розвитку та, звісно ж, отримати приємні призи!

Умови акції: https://vseosvita.ua/site/lib-rating 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.