і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Як запам’ятати формули скороченого множення: корисний ролик від анімаційної студії NEED

Після перегляду цього відео ваші учні назавжди зрозуміють принцип дії формул скороченого множення.

Математика досі залишається однією з наук, у якій важко розібратися як малечі, так і дорослим. На жаль, але під час уроку вчитель не може виділити достатньо часу кожному учню для роз’яснення складної теми. Але як виходити з ситуації і допомогти дитині саме зрозуміти тему, а не зазубрювати її?

Анімаційна студія NEED створила відео, в якому школярам зрозумілою мовою розповідається про формули скороченого множення.

Ми створили відео, у якому разом зі школярами проходимо увесь шлях виведення формул скороченого множення для квадратів. Після перегляду діти зрозуміють, що всі ці букви та знаки зовсім не страшні, вони описують реальні об’єкти і дії з ними. А що головне – запам’ятають ці формули, – розповідають розробники.

Відео про формули скороченого множення можна використовувати безкоштовно на уроках математики для учнів 7-х класів. У повідомлення йдеться, що творці створюватимуть цикл пізнавальних роликів з математики.

Усі ми знаємо, що відео – це хороший інструмент для роз’яснення складного матеріалу дітям. Якщо ви у пошуках ще більш оригінальних ідей, які допомогти учням полюбити математику, «Всеосвіта» писала про незвичайну методику американської вчительки, яка використовує в’язання.

Також нагадуємо вам, що ви можете завантажити веселі цифри від 1 до 20 у вигляді гусенички. Учитель може випробовувати безліч варіацій в залежності від теми, яку діти вивчають на уроці.

Завантаження розробки за посиланням: https://vseosvita.ua/library/didakticnij-material-u-vigladi-gusenicki-z-ciframi-vid-0-do-20-102216.html

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти