Новини
1098
23 квітня 2019 о 16:30

Як вступити до англійського вишу випускнику української школи?

Випускники українських шкіл тепер можуть вступати до коледжів та університетів Великої Британії за скороченою підготовчою програмою, яка дозволить економити час і гроші.

Якщо ви мрієте здобути вищу освіту в Англії після закінчення 11 класу, тепер це зробити набагато легше, ніж ще торік. У системі освіти двох країн існує різниця, яка раніше не дозволяла зробити це напряму. Спочатку українські випускники повинні були провчитися 2 роки у середній школі Великої Британії за програмою A-Level чи IB-Diploma, або 1 рік на курсі Foundation для іноземних студентів.

Тепер це можна зробити швидше і економніше. Деякі англійські університети, серед яких і елітні університети групи Рассел, працюють за унікальною програмою International Year One, яка дозволяє іноземним студентам об'єднати підготовчий курс та перший рік університетської програми. Після цього можна одразу переходити на другий курс університету в Англії. Брати участь у програмі можуть випускники українських шкіл або студенти вітчизняних вишів. Таким чином, українські претенденти на навчання в Англії не витрачають 2 роки на базову освіту, а навчання на бакалавраті вони опанують за 3 роки.

 Основні вимоги до претендентів: 

  • вік: від 17 років;
  • академічний рівень: український атестат про повну загальну середню освіту;
  • рівень англійської мови: IELTS 5.0 - 5.5.

У нинішньому році компанія Albion Education як представник компанії Kaplan International Pathways пропонує допомогу абітурієнтам у вступі на підготовчу програму International Year One у наступні університети:

Coventry University London Campus - Університет пропонує програму International Year One за спеціальностями у сфері управління бізнесом, фінансів і туризму. Вступні вимоги - IELTS 5.0. Вік від 18 років.

Keele University – Університет приймає міжнародних студентів на програму International Year One за спеціальностями в сфері бізнесу, міжнародних відносин, політики і ЗМІ. Вимоги до вступу: 17 років, IELTS-5.5

Kingston University, London – Програма доступна для студентів, які вибрали спеціальність у галузі фінансів, підприємництва, управління бізнесом, IT-технологій і кадрової справи. Вимоги до вступу: вік від 18 років, IELTS-5.0

Leeds Beckett University – Програма для іноземних студентів International Year One дозволяє здійснити перехід з університету у вашій країні в Leeds Beckett University. Програма доступна за напрямками: фінанси та управління, бухгалтерський облік, готельна справа, спортивний менеджмент.

Liverpool John Moores University – Програма доступна при виборі професій в області бізнесу або інженерії. Вимоги щодо знання мови - IELTS-5.0.

Manchester Metropolitan University – На програму International Year One університет приймає студентів, які досягли 18 років. Можна отримати професії у сфері фінансів і менеджменту. Вимоги щодо знання мови IELTS 5.0 - 5.5 в залежності від обраної спеціальності.

University of Huddersfield – Програма для студентів, які вже навчаються у ВНЗ інших країн, але бажають продовжити освіту в University of Huddersfield. Програма доступна при виборі професії в області бізнесу, інженерії або маркетингу. Вступні вимоги IELTS 4.5.

University of Leicester – Програма International Year One доступна студентам для переходу з ВНЗ вашої країни. Якщо ви вже почали навчатися у виші і зрозуміли, що хочете отримати більше, ніж може вам дати вітчизняний університет - ця програма для вас. На програму можна поступити, обравши професію в області управління. Вимоги до вступу IELTS 5.0.

University of Lincoln –­ За спеціальностями в галузі фінансів, інженерії, інформатики або медіа-досліджень. Вік студента ­– 18 років. Курс навчання – 3  семестри, після закінчення курсу можна продовжити навчання на другому курсі бакалаврату.

University of Strathclyde –­ Університет пропонує програму International Year One в області бізнес-адміністрування.

University of Sussex – Програма доступна за напрямками: бізнес і менеджмент, обчислювальні науки, електротехніка і електроніка, фінанси і аудит, міжнародні відносини, кінематограф і ЗМІ. Вік абітурієнта – від 17 років. IELTS 5.5. Програма розрахована на 2 семестри навчання.

Посилання на Освіта.ua: http://osvita.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.