Новини
41012
14 серпня 2019 о 15:35

Як відсвяткувати День знань незабутньо: ТОП-7 ідей від Марини Лютинської

Готуємось зустрічати новий навчальний рік весело й креативно. А натхненні ідеї від «учительки-новаторки» допоможуть вам реалізувати будь-який формат.

Вже за кілька тижнів у школах України відбудеться свято Першого дзвоника, і на цю подію усі чекають з нетерпінням. А яким буде свято у вашій школі: традиційним, із урочистою лінійкою чи ви підготували дещо особливе? 

Можливо, ви досі не визначились із тим, як відзначити День знань, а робити так, як це було в минулому році – не дуже й хочеться. Не хвилюйтесь, любі педагоги, ми допоможемо вам вдихнути у свято нове життя. 

А надзвичайними ідеями святкування Першого дзвоника поділилась харизматична вчителька інформатики, експертка у використанні хмарних технологій Microsoft в освітньому просторі – Марина Лютинська:

Я відношу себе до тих вчителів, які не можуть думати про освіту і дітей навіть тоді, коли відпочиваю. Я з нетерпінням чекаю 1 вересня, подумки перебираю ідеї, як зробити цей день особливим, а саме таким, щоб запам’ятався і зігрів душу кожної дитини.

Ідея №1
Більше драйву

Пропоную замість нудної лінійки організувати театралізоване свято, де учителі перетворюватимуться на казкових героїв. Обов’язково має бути багато пісень і драйвових танців. А ще потрібно створити Qr-квести на всій території школи, щоб діти відчули себе детективами.

Ідея №2
Яромарок ідей

Можна провести свято у форматі ярмарку ідей, організувати безліч майстерок, на яких діти за принципом «двох вільних ніг» обиратимуть діяльність, яка їм найбільше подобається: будуть майструвати вироби, робити хімічні та фізичні експерименти, співати, танцювати, вчитися грати на гітарі. Найголовніше – щоб всім було цікаво.

Ідея №3
Родинне вогнище

А як щодо родинного вогнища на березі річки? Звучить непогано, еге ж? Учителі збираються разом з батьками та їхніми дітьми, діляться історіями про те, як минуло літо, мріють і планують спільну роботу на прийдешній рік.

Ідея №4
Віртуальна подорож

Оригінальна ідея – відправитись з учнями в мандри, поблукати пустелею, побачити Далекий Схід чи Антарктиду, використовуючи Mystery Skype та спілкуючись із учнями з інших країн світу.

Ідея №5
Секрети письменницької майстерності

До школи можна запросити улюбленого письменника, щоб він розповів таємниці найцікавіших книжок, і як створюються історії. Учні можуть задати питання чи поділитися враженнями про книжку, яку нещодавно прочитали.

Ідея №6
Веселий спорт

Замість традиційної лінійки можна провести веломарафон, присвячений Дню знань. Я думаю, що до цього долучаться і батьки, і діти. А закріпити результат веломарафону можна влаштувавши родинний пікнік.

Ідея №7
Благодійний ярмарок

Організуйте в школі благодійний ярмарок та продайте вироби, створені власноруч. Зібрані кошти можна перерахувати у дитячі лікарні чи для воїнів АТО.


Вас також зацікавить: 

Фото з особистого архіву

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: