+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Як відбувся Mother’s Day у Спеціалізованій школі №210

Сьогодні на шкільному подвір’ї в одній із київських шкіл відбулась весняна ярмарка – справжнє свято для дітвори і дорослих.

12 травня в Україні і в світі відзначають День матері – свято, історія якого сягає вглиб віків. Як привітати матусь зі святом так, аби ці спогади закарбувались у пам’яті надовго? Відповідь на це запитання знають у Спеціалізованій школі №210. Учителі, батьки та учні влаштували весняний ярмарок Mother’s Day Day, на який запросили всіх охочих.

Наші журналісти не забарились і в ролі відвідувачів заглянули на свято. На шкільному ґанку метушилися учасники ярмарки, вони розставляли столи, декорували їх квітами та виставляли ласощі, аромат яких витав у повітрі.

Та окрім смачної «підзарядки» відвідувачі мали змогу розфарбувати личка фарбою у квіткові візерунки, пограти в шашки чи шахи, потренуватись майстерству капоейри, пограти у футбол з малечою, повирізати паперові фігурки, помалювати на асфальті крейдою. Всі активності безкоштовні, аби з родиною провести весело час.

Щоб пригадувати цей день знову і знову, біля входу до школи була встановлена тематична фотозона, на тлі якої відвідувачі робили яскраві світлини.

Родзинкою ярмарки стали виступи талановитих учнів, які виконували пісні і запалювали енергійними танцями. Найактивніших школярів нагороджували грамотами за вагомий внесок в спільну еко-справу з макулатури на весняному шкільному Зборі вторинної сировини, що відбулась 30 березня 2019 року.

Наша команда приєднується до вітань призерів і тих, хто взяв участь в екологічному заході, адже чисте довкілля – запорука здоров’я всього людства.

Сьогодні ярмарка об’єднала батьків, учнів та вчителів заради одного – зробити цей день казковим для кожного відвідувача, і, безсумнівно, це вийшло на всі 200%. Щира посмішка на обличчі кожної дитини і радісний вогник в очах присутніх – цього неможливо було не помітити.

Щиро дякуємо організаторам за свято, наповнене теплом і радістю!

Більше фотографій за посиланням: http://bit.do/eR8Z8

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти