Новини
833
7 червня 2019 о 14:30

Як складається кар'єра випускників: покаже моніторинг

Систему моніторингу кар'єрного зростання випускників профтехів та вишів створюватимуть МОН і Пенсійний фонд.

В Україні з'явиться система моніторингу працевлаштування випускників професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів. Це питання розглядалося нещодавно під час засідання Ради з питань професійної орієнтації населення.

Система дасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до закладу, який він чи вона завершили, аналізувати перспективи, які надає університет чи профтех вступникам та роботодавцям. Також це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики, – пояснила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Очільниця відомства зазначила, що подібну систему МОН не може створити самостійно, без інших структур, адже необхідно інтегрувати реєстри, які знаходяться у їх підпорядкуванні.

Основне – це зведення нашої Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. Для цього потрібна не лише співпраця, а й зміни до законодавства. МОН вже розробив драфт цих змін, але попереду ще погодження цього документа та прийняття його Верховною Радою України, – зазначила Гриневич.

Систему моніторингу МОН буде створювати у співпраці із Пенсійним фондом України.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!