+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Як складається кар'єра випускників: покаже моніторинг

Систему моніторингу кар'єрного зростання випускників профтехів та вишів створюватимуть МОН і Пенсійний фонд.

В Україні з'явиться система моніторингу працевлаштування випускників професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів. Це питання розглядалося нещодавно під час засідання Ради з питань професійної орієнтації населення.

Система дасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до закладу, який він чи вона завершили, аналізувати перспективи, які надає університет чи профтех вступникам та роботодавцям. Також це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики, – пояснила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Очільниця відомства зазначила, що подібну систему МОН не може створити самостійно, без інших структур, адже необхідно інтегрувати реєстри, які знаходяться у їх підпорядкуванні.

Основне – це зведення нашої Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. Для цього потрібна не лише співпраця, а й зміни до законодавства. МОН вже розробив драфт цих змін, але попереду ще погодження цього документа та прийняття його Верховною Радою України, – зазначила Гриневич.

Систему моніторингу МОН буде створювати у співпраці із Пенсійним фондом України.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua

387
07.06.2019 14:30:00
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись