і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Рівненщина

Як рівненські школярі навчаються в автобусі

Школярі з Рівненщини навчатимуться не в школі... а в звичайному автобусі. Цікавий проект реалізували представники Привільненьської ОТГ.

Якби вам запропонували провести уроки в звичайному автобусі, ви, мабуть, щонайменше здивувались. А ваші діти не відмовились б від такого експерименту. Відтепер рівненські школярі мають змогу навчатися просто-таки у звичайному автобусі, який переобладнали для уроків.

Перемога в обласному конкурсі проектів дозволила Привільненьській ОТГ, що на Рівненщині, перетворити звичайний автобус на навчальний. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Так, покинутий автобус перетворили на «Територію свободи»: тут є зручні місця для сидіння, навчальна креативна дошка, кімнатні рослини і куточок читача. Зовні автобус розфарбований у зелений колір і доповнений малюнками квітів. Дуже яскравий транспорт привертає увагу не лише малечі, але й дорослих.

Перший урок вже відбувся для учнів 1 класу Привільненської школи. Ми у захваті від такого креативного рішення:) А ви хотіли б, аби такий автобус був у розпорядженні вашої школи?

Ми впевнені, що бажаючих побувати на уроці саме в цьому автобусі є чимало. 


Нагадаємо, 10 львівських шкіл увійшли до ТОП-100 кращих шкіл України. 

Світлини взяті з офіційного сайту Рівненської ОДА

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти