і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Використання мобільних застосунків на уроках
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

Агітуєш? Чекай на покарання!

Вчительку притягнули до відповідальності за політичну агітацію у школі та цькування учнів.

Нещодавно на одному з українських телеканалів продемонстрували відеоролик, відзнятий школярами, де вчителька освітнього закладу міста Боярка під час уроку проводила політичну агітацію серед учнів.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області, за фактом порушення виборчого права та цькування учнів, представники Києво-Святошинського відділу поліції зареєстрували та провели необхідну перевірку.

Встановлено, що 57-річний вчитель під час уроку порушив чинне законодавство, що виразилось в його висловлюваннях щодо політичної ситуації в країні та проведення другого туру виборів Президента України, – повідомляють працівники прес-служби Національної поліції.

Поліціянти склали на вчительку-порушницю два адміністративних протоколи за ст. 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) та за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За інформацією Головного управління Національної поліції в Київській області, матеріали направляють до суду для прийняття рішення.

Вчительку за ці порушення притягнуть до адміністративної відповідальності.

Факт порушення, зафільмований школярами, можете переглянути у відео:

Посилання на офіційний сайт Національної поліції: https://kv.npu.gov.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти