А ти вже ду ю спік інгліш?

З 9 червня сотні іноземних волонтерів з 50 країн світу почали працювати у пришкільних мовних таборах GoCamp.

360 міських та сільських українських шкіл беруть участь у проєкті GoCamp-2019. Волонтери безкоштовно допомагатимуть учням долати мовні бар’єри, розвивати креативність та вірити у власні сили.

Цього року проєкт є найбільшим з часу проведення. Він об'єднав представників влади, бізнесу, послів 9 країн, іноземних волонтерів, які навчатимуть майже 60 тис. дітей в Україні, – розповіла організаторка, директорка ГО «Глобал Офіс» Оксана Нечипоренко.

Проєкт найбільшої волонтерської програми Східної Європи та найбільша освітня ініціатива України GoCamp урочисто відкрився 7 червня у Києві. Під час відкриття учасники створили масштабний артоб'єкт – велику мапу світу. Вона стала символом того, що Україна відкрита до співпраці та рада вітати іноземних гостей.

GoCamp – це про любов до англійської мови. Згадайте ваші шкільні заняття. Постійне повторення граматики без жодної надії це використати в житті, вивчення довгих слів і як результат – повна розгубленість в очах, коли іноземець запитує «How I can get there?». В таборах дітей вчать любити англійську, жартувати нею та танцювати під найкращі пісні. Замість довгих транскрипцій тебе зустрічає людина. Вона розповідає свої історії, показує фотографії зі свого дому та завжди готова підтримати, коли ти сумніваєшся, яке дієслово використати. Через GoCamp змінюються не тільки діти та їхнє ставлення до мови. Змінюються викладачі, їхні підходи до викладання і цілі школи, – поділилася Марія, стажер у відділі комунікацій «GoGlobal».

Організатори планують роботу таборів до 21 червня 2019 року – до цього залучаються і місцеві педагоги. У співпраці з волонтерами вони зможуть опановувати сучасні методики викладання іноземних мов та побачити, як в інших країнах заохочують дітей до пізнання світу. Крім того, наші вчителі допомагатимуть волонтерам проводити різні активності та урізноманітнювати навчальні заняття.

Ми запрошуємо волонтерів з різних частин світу стати мовними та культурними послами. Це пришкільні курси англійської мови. Новітні методики викладання. Навчання у грі, проєктах і цікавих презентаціях, – зазначила Оксана Нечипоренко.

Мовні табори – це не мета, а спосіб вивчення мови.

Коли ми разом ініціювали створення GoCamp, то розуміли, що це дійсно є важливим для сучасної молоді, адже англійська – це мова бізнесу та інновацій, без яких неможливо уявити розвиток держави. Крім того, уміння вільно спілкуватися іноземними мовами є однією з компетентностей, якою має володіти випускник Нової української школи, – наголосив на відкритті GoCamp-2019 заступник Міністерки освіти і науки України Вадим Карандій.

 Довідково: 

Старт проєкту відбувся 2016 році, який в Україні оголосили роком англійської. Тоді GoGlobal ініціювали показ фільмів в кінотеатрах мовою оригіналу та працювали з чиновниками і вчителями. Тоді у пілотному проекті взяли участь 9 тис. дітей із 126 українських шкіл.

А ви знали, що за статистикою 34% людей в Україні визнали, що саме 2016 рік спонукав їх до вивчення англійської? Вас також?

Авторка статті: Любава Кулинич

Фотоматеріали розміщені в авторстві з GoGlobal. 

До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
6
міс.
1
0
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.