+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

«А давай сьогодні влаштуємо ніч кіно?» або чому не можна лишатись з дітьми на літніх канікулах

Канікули – найочікуваніший час для будь-якого школяра і школярки. І в ту ж мить – кропітка праця для зайнятих батьків. Розповімо декілька кумедних фактів.

Іноді на забаганки дітей потрібно витратити чимало грошей і часу. Особливо, коли малеча лишається на літніх канікулах вдома, а вам – потрібно працювати. У яких випадках існує «небезпека», коли батьки лишаються з дітьми? Ми вирішили описати кілька кумедних ситуації із життя. Можливо, ви упізнаєте в них себе або своїх знайомих.

По-перше – ви виснажені

Наприкінці кожного робочого дня вас чекає дитина, сповнена сил і енергії. Вона накопичувала цю енергію, щоб поділитися з вами. Тож ігри, бесіди та прогулянки – це ваша альтернатива трав’яному чаю і фільму наприкінці дня.

По-друге – діти їдять ... і їдять ... і їдять

Якщо говорити про супермаркети, то ви змушені здійснити набагато більше позапланових поїздок туди під час канікул. Адже скільки б ви не купляли, достатньо не буде. До того ж, ви повинні принести саме те тістечко, яке випікають зранку, на іншому кінці міста.

А ви помітили, що і сума чеку тепер на 100 гривень більша?

По-третє – у дітей грандіозні плани

Поки ви після важкого робочого дня тягнете непідйомні клунки з супермаркету, у вашого чада з’являються цікаві ідеї, як проводити вечори.

«А давай сьогодні влаштуємо ніч кіно?», «Ми придумали – сьогодні будемо випікати пундики!». Важко відмовити юним кулінарам. Тож, ніч кіно і червоні очі на робочому місці гарантовано. Можна обрати пундики, але зранку знову червоні очі, адже випічка зайняла не тільки вечір, а й півночі.

По-четверте – дітям завжди нудно

Складається враження, що якщо ви почуєте «мені нудно» ще раз, то доведеться придбати дартс. Подейкують, що кидання дротиків у ціль заспокоює. Кидання ножа також :). І ви думаєте: «Їм ще й нудно!? І це – після моєї безсонної ночі на кухні». 

По-п’яте – все не так погано

Канікули – час без домашніх завдань та без ранкового поспіху. Це час ранкових обіймів та печива у ліжку. Це суміш реаліті-шоу та нездорової їжі (іноді можна розслабитись). 

І шосте – найголовніше

Ніколи не забувайте, що ці жартівливі факти варті декількох слів, хоч і сказаних пошепки на вушко: «Мам, тато, як же я вас люблю!». 

Посміхайтесь, надихайте своїх дітей, радійте кожній миті з ними та будьте щасливими! А канікули скоро закінчаться. 


Нагадаємо, ідеї, як провести останній тиждень канікул. 

Авторка: Любава Кулинич

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Переглянути запис
2 академічні години