9-річний хлопчик хотів вбити себе через булінг в школі

Маленький Квейден з Австралії хотів вбити себе, бо його цькували в школі через його хворобу – дварфізм.

Австралійка Яррака Бейлс опублікувала пост у фейсбуці з відео, на якому її 9-річний син Квейден плаче та просить дати йому ніж, щоб він себе вбив. А все через постійне цькування дитини в школі. За словами Ярраки, що її син говорить про це вже не вперше.

Ось, що робить булінг. Ми втомилися боротися з цим кожен день. Можете, будь ласка, виховувати своїх дітей? – додала мати.

Дварфізм спричиняє порушення у фізичному розвитку людини – нетиповий зріст, неправильні пропорції тіла. Цей стан не пов'язаний лише з одною конкретною хворобою чи патологією. Це може бути результатом різних діагнозів.

У фейсбуці відео маленького Квейдена набрало 16 мільйонів переглядів. Люди радо підтримували хлопчика та співчували цій жахливій ситуації. Невдовзі про ситуацію почали дізнаватися й відомі люди. Одним з перших був Бред Вільямс – комік з дварфізмом.

Він запропонував подарувати Квейдену позитивні спогади та показати, що у світі є купа людей, що його підтримують. Бред організував збір коштів, щоб відправити Квейдена в Діснейленд.

This makes me sick. I’ve been trying to get in touch with this family. If any of my Austrialian fans know this family. Please tell this wonderful boy that he has me and an army of friends all over the world that support him.
https://t.co/C860H7kfkS

За два дні небайдужі люди зібрали 200 тисяч доларів (4,9 мільйона гривень). Національна авіакомпанія Фіджі надала родині безкоштовні квитки. Частину зібраних грошей витратять на проживання родини Байлсів в Каліфорнії, харчування та квитки в Діснейленд. Решту ж грошей комік Бред Вільямс віддасть на боротьбу із булінгом.

Але й це ще не все! Про ситуацію Квейдена довідалися Хью Джекмен (австралійський актор, що грав супергероя Росомаху). Він записав відеозвернення для хлопчика, де підкреслив, що булінг неприпустимий.

Quaden - you’ve got a friend in me. #BeKind @LokelaniHiga https://t.co/8dr3j2z8Sy pic.twitter.com/jyqtZYC953 — Hugh Jackman (@RealHughJackman) February 20, 2020

Квейден, ти сильніший, ніж ти думаєш. Й попри все, я твій друг. Давайте будемо добріше ставитися одне до одного. Булінг – це ненормально. Крапка. Життя й так доволі важке. Запам’ятаймо, що кожна людина бється в своїй битві. Будьмо просто добрішими.

Квейдена підтримала й Національна австралійська ліга регбі. Вони запропонували хлопцю вивести команду на поле в наступній грі проти «всіх зірок» Нової Зеландії.

Австралійський боксер та ексчемпіон світу за версією IBF Біллі Діб запропонував Квейдену персональні заняття з боксу.

Тайський підприємець та голова сингапурської організації ONE Championship Чатрі Сітіодтонг запросив Квейдена в Сінгапур, щоб навчатися бойовим мистецтвам.

Американська баскетбольна команда «Х’юстон Рокетс» також підтримала хлопчика та запросила до себе на гру.

У світі є багато людей, що готові підтримати нас. Квейдену пощастило – про нього дізналися ці люди. Але скільки дітей потерпають від булінгу та так й не знаходять підтримки.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
2
3
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!