5 кроків до співпраці зі «Всеосвітою» у сфері підвищення кваліфікації

Як успішно співпрацювати з проєктом у сфері підвищення кваліфікації педагогів? Розповів співзасновник і директор "Всеосвіти".

28 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України своєю постановою № 800 нарешті затвердив Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який набув чинності 03 вересня 2019 року (окрім пункту 17 цього Порядку, який набуде чинності 01.01.2020 року).

Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. №800, ТОВ «Всеосвіта» є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Ми розробили детальну інструкцію для налагодження успішної співпраці з нашим проєктом. Детальніше про це розповів Іван Литвиненко, директор ТОВ «Всеосвіта» під час онлайн-семінару, який відбувся 7 листопада. 

Крок 1. Керівники закладів освіти після затвердження кошторису на рік оприлюднюють загальний обсяг коштів, передбачений цьогоріч на підвищення кваліфікації.

Крок 2. Після затвердження кошторису ввіреного Вам закладу загальної середньої освіти, Ви або уповноважена Вами особа повинна невідкладно оприлюднити загальний обсяг коштів, передбачений (в кошторисі) на підвищення кваліфікації працівників Вашого закладу, які мають право на підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного та/або місцевого бюджетів, а також за рахунок інших коштів, передбачених в цьому кошторисі на підвищення кваліфікації.

Крок 3. Упродовж наступних 15 календарних днів з дня отримання зазначеної інформації кожен педагогічний та науково-педагогічний працівник, який має право на підвищення кваліфікації за рахунок зазначених коштів, подає керівникові пропозицію до плану підвищення кваліфікації на цей рік з інформацією про:

  • тему (напрям, найменування) відповідної програми (курсу, лекції, модуля тощо);
  • форми;
  • обсяг (тривалість);
  • суб’єкта (суб’єктів) підвищення кваліфікації;
  • вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або про безкоштовний характер послуги.

Крок 4. Пропозиції педагогічних (науково-педагогічних) працівників включаються до проекту плану підвищення кваліфікації, що затверджується педагогічною (вченою) радою. 

Крок 5. На підставі затвердженого плану підвищення кваліфікації Ви, як керівник закладу загальної середньої освіти або уповноважена Вами особа, укладаєте договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації на відповідний рік з Товариством з обмеженою відповідальністю «Всеосвіта», як суб’єктом підвищення кваліфікації.

Більше деталей та лист-згоду на співпрацю знайдете за посиланням: https://vseosvita.ua/group/director

Переваги співпраців з освітнім проєктом: 

  • усі педагоги вашого закладу отримають 20% знижки на всі курси підвищення кваліфікації (наразі доступно 42 курса і в найближчі місяці з’являться нові).  
  • Ваш заклад освіти отримає статус організації-партнера Всеосвіти;
  • Постійна підтримка та безкоштовні консультації з юридичним і методичним відділом «Всеосвіти» з питань підвищення кваліфікації;
  • Єдиний кабінет для моніторингу процесу підвищення кваліфікації педагогічними працівниками вашого закладу освіти з цілодобовим доступом;
  • Звіти про проходження підвищення кваліфікації педагогічними працівниками вашого закладу освіти;
  • Усі досягнення педагогічних працівників будуть зібрані в електронне портфоліо;

Якщо з певних причин ви не встигли взяти участь в онлайн-семінарі, у вас є можливість переглянути виступ спікера повністю. За бажанням, ви можете замовити сертифікат, що підтверджуватиме вашу участь. 

Онлайн-семінар: https://vseosvita.ua/seminar


Читайте також: Підсумки онлайн-семінару з підвищення кваліфікації.

#онлайн_семінар #підвищення_кваліфікації  #співпраця 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.