Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
1204
3 вересня 13:21

48 українських учнів отримали стипендії на навчання у престижних школах та університетах світу

Усі вступники є фіналістами програми Ukraine Global Scholars (UGS).

Україна має, чим пишатись! Цьогоріч 48 талановитих школярів з 18 областей України змогли отримати стипендії на навчання у престижних школах-пансіонах та університетах США, Канади, Китаю та Німеччини. Вступники є фіналістами програми Ukraine Global Scholars (UGS).

Зазначимо, що всі студенти зобов’язуються повернутися до України впродовж 5 років після випуску з коледжу і зробити значний внесок у її розбудову.

З часу заснування UGS у 2015 році фіналістами програми стали 173 талановитих школярі з усіх областей України, 155 із них пройшли через процес вступу і 129 отримали стипендії на навчання загальною сумою понад $ 33 млн.

Ми віримо, що розумні лідери із західною освітою – це рушійна сила. Вже 6 років ми працюємо над збільшенням кількості таких лідерів в Україні! – наголосили в Ukraine Global Scholars.

Цьогоріч до спільноти UGS долучились ще 70 школярів із 19 областей України, які у серпні розпочали підготовку з командою менторів-волонтерів.

Довідково:

Ukraine Global Scholars – це благодійна організація, що була створена у 2015 році українцями-випускниками закордонних закладів освіти. Організація безкоштовно допомагає талановитим українським школярам з обмеженими фінансовими можливостями отримати стипендії та вступити на навчання до найкращих коледжів та шкіл-пансіонів світу.

Фотоматеріали: офіційна група UGS у фейсбуці

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: 10 українських вишів увійшли до рейтингу найкращих університетів світу

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.