Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

40% закладів освіти готові до навчання офлайн — МОН

Громадська думка сьогодні розділилася у питанні, який вид навчання обрати для дитини — онлайн чи офлайн.

Станом на сьогодні в Україні 40% усіх закладів освіти вже готові до навчання в очному режимі. Однак вибір, як проводити навчання — офлайн чи онлайн, буде за батьками, керівниками закладів освіти та військовими адміністраціями.

Про це заявив очільник директорату дошкільної, шкільної освіти МОН України Олег Єресько в етері національного телемарафону.

Він зазначив, що громадська думка сьогодні розділилася у питанні, який вид навчання обрати для дитини — онлайн чи офлайн.

За словами чиновника МОН, головне правило для всіх закладів освіти — безпека людей.

Всі, безумовно, скучили за офлайн навчанням. Ми готуємося до нього. Але вибір — офлайн чи онлайн — буде цілком виключно лежати на батьках і керівниках закладів освіти та військових адміністрацій. Процес упорядкування укриттів триває, час ще є, — сказав Єресько.

За його словами, наразі тривають перевірки, які проводять представники ДСНС і Нацполіції, які оцінюють готовність шкіл.

Але ситуація залежить не тільки від наявності укриття чи його відсутності, але, перш за все, від карти бойових дій, наскільки ця територія є безпечною. Якщо є територія ризику, навіть за наявності всіх засобів для навчання, ми не рекомендуватимемо проводити навчання офлайн, — пояснив представник МОН.

Нагадаємо, як відомо, згідно з рекомендаціями Міносвіти, в Україні з 1 вересня розпочнеться очне навчання у відносно безпечних регіонах в умовах воєнного часу.

Проте вже нині деякі батьки почали отримувати документ, який мають підписати. У них повідомляється, що адміністрація школи не гарантує безпеку перебування дитини в закладі освіти.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.