3758 шкільних рюкзаків як символ дитячих смертей від військових конфліктів

В Україні з часів війни з Росією загинуло понад 517 дітей.

Будь-які військові конфлікти – навіть територіально обмежені – щорічно забирають життя не лише дорослих, але й дітей.

Згідно зі Щорічною доповіддю Генерального секретаря ООН щодо дітей та збройних конфліктів за 2019-й, торік в зонах конфліктів поранили та вбили  понад 12 тисяч дітей . І це лише ті випадки, які були офіційно перевірені, адже реальна кількість дитячих смертей та поранень набагато більша. З того часу, як Організація Об’єднаних Націй почала збирати дані, показник у 12 тисяч є найвищим.

Щоб привернути увагу суспільства до дитячих смертей від військових конфліктів за 2018 рік, перед будівлею ООН в Нью-Йорку розмістили 3758 блакитних шкільних рюкзаків. Їх виклали чіткими рядами, немов могили на кладовищі, щоб підкреслити символічність.

За підрахунками ЮНІСЕФ, у чверті випадків, під час збройних конфліктів, діти втратили життя. Найбільша кількість жертв виникає через постійне масштабне використання вибухової зброї, зокрема повітряних атак, мінометів, мін, саморобних вибухових пристроїв ракетних атак, артилерійських обстрілів та касетних боєприпасів.

Моніторингова місія ООН опублікувала дані, за якими в Україні з 14 квітня 2014 року і до 6 вересня 2019 року у зв’язку з війною зафіксували  517 жертв серед дітей .

Серед них 147 вбитих (98 дівчат і 49 хлопців), а поранених 370 (225 хлопців, 127 дівчат та 18 дітей, стать яких не вдалося ідентифікувати).

Тільки минулоріч в Україні через війну загинуло 8 дітей – 2 дівчат та 6 хлопців.

З них від обстрілів загинули 2 дівчинки і 1 хлопець, від мін – 4 хлопців, від вибуху ручної гранати – 1 хлопець.     

Джерело: Українська правда. Життя

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
9
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!