28 червня – День Конституції України

Українській Конституції виповнюється 23 роки

28 червня – особливий день в історії України. 23 роки тому у нашої країни з'явився основний закон – Конституція, за яким ми живемо і сьогодні. З нього починалася державність і нова історія молодої незалежної України. Його святкуватимуть в усіх населених пунктах, маленьких селах і великих містах.

 Вітаємо всіх з одним із головних державних свят України!  

28 червня 2019 року в Україні відзначатимуть 23-ту річницю прийняття головного закону країни. День Конституції – одне з головних державних свят, яке святкують в усіх регіонах.

Конституція України була прийнята Верховною Радою через 5 років після отримання незалежності. 1996 року о 9 год. 20 хвилин 315 народних депутатів проголосували за законопроект. Палкі обговорення головного закону продовжувалися всю ніч напередодні.

Конституція України закріпила правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність та замінила попередній радянський закон, датований 1978 роком.

Нову власну Конституцію Україна прийняла останньою з колишніх республік СРСР.

Наказ про святкування 23-го Дня Конституції підписав п'ятий президент України Петро Порошенко ще в квітні нинішнього року.

У цей день по всій країні відбуватимуться офіційні урочисті заходи: покладання квітів до пам'ятника гетьмана Пилипа Орлика на Алеї лип, вшанування пам'яті видатних українців тощо. У містах України будуть організовані святкові заходи: урочисті концерти, фестивалі, виставки, патріотичні естафети.

На честь державного свята вихідними оголошені три дні: 28, 29 і 30 червня.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
3
міс.
1
7
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!