Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
1854
26 вересня 2019 о 19:52
pdf Роздрукувати

25 українських шкіл пілотуватимуть програму з розвитку м’яких навичок

Конкурсна комісія обрала школи, які апробують програми соціально-емоційного та етичного навчання.

Під час V Національної (не)конференції #EdCamp Ukraine ексміністерка освіти і науки Лілія #Гриневич зазначила, що у 25-ти школах України наступного року пілотуватимуть програму соціального, емоційного та етичного навчання See Learning. Основним змістом програми є виховання цінностей, які пропагує Нова українська школа.

Зараз на EdCamp Україна презентують новітню програму соціального, емоційного та етичного навчання для школярів. Вона буде пропілотована в 25-ти школах України. Сьогодні навіть будуть представлені для вчителів перші уроки такої програми. Нашим вчителям потрібно навчитися в якийсь спосіб поряд зі знаннями та вміннями формувати в наших молодих людей ті цінності, які допоможуть їм самореалізуватися й бути щасливими, – зазначила Лілія Гриневич у своїй промові.

Під час пілотних проектів буде можливість виділити найуспішніші практики та напрацювання педагогів, які потім поширюватимуться на всю країну. Програма досить гнучка та не порушить навчальний процес. Вона має органічно доповнити зміст уроків з конкретного предмету, кількох інших уроків або вивчатися на позакласних заняттях.

Конкурсна комісія обрала  25 шкіл  з усієї України, які пілотуватимуть програми соціально-емоційного та етичного навчання в Україні:

1. Бердичівський міський ліцей № 15
2. Березняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3. Білгород-Дністровська ЗОШ № 6
4. Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
5. Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
6. Київська СЗНЗ І-ІІ ступенів «Ліко-школа»
7. Коломийський ліцей № 9
8. Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука
9. Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт»
10. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 56
11. Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
12. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29
13. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31
14. Навчально-реабілітаційний центр Хустської РДА
15. НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»
16. Солонянське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – Центр позашкільної освіти»
17. Сумська спеціалізована школа № 2 ім. Д. Косаренка
18. Тернопільська ЗОШ № 14 ім. Б. Лепкого
19. Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20. Херсонський академічний ліцей ім. О. Мішукова
21. Хмелівське НВО
22. Чернівецька спеціалізована ЗОШ № 6
23. Чернігівська гімназія № 31
24. Чулаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25. Школа «Happy Nest School», м. Вишневе

Уже 2-6 жовтня відбудеться перший тренінг для освітян від тренерів з Emory University«Всеосвіта» щиро вітає освітні заклади з цією почесною місією і бажає успіху та перемог!

 Довідково: 

Програму SEE Learning розробила міжнародна команда вчених на базі Університету Еморі (США) за підтримки Лауреата Нобелівської премії миру Далай-лами XIV.

Підґрунтя нового методу – розвиток soft skills – «м’яких навичок» на кшталт уміння утримувати увагу, системно, креативно й критично мислити, співчувати, працювати в команді. Серед інших інновацій програми — виховання стійкості до негараздів та робота з психологічними травмами, що актуально для країни в стані війни.

Social, Emotional and Ethical Learning вважається результатом розвитку ідей соціально-емоційного навчання (Social and Emotional Learning), яке розробив відомий американський психолог, письменник і науковий журналіст The New York Times Деніел Гоулман. Розробкою SEL займались у Єльському університеті (Нью-Гейвен, Коннектикут, США) та Іллінойському університеті у Чикаго (Іллінойс, США). Результати 18 років впровадження цього методу такі: серед 270 тис. школярів академічна успішність покращилась на 11%, бійки та цькування стали рідшими на 10%. SEE Learning розробляли науковці Університету Еморі з консультаціями від Гоулмана.


Вас можуть зацікавити такі матеріали:

Вебінар від “Всеосвіти” Можливості роботи з емоційними станами дитини за допомогою проективної методики «Акварелі моєї душі» допоможе дізнатись про методику з навчальною, психодіагностичною та психокорекційною метою у індивідуальній і груповій формах роботи. Спікерка Наталія Гурець розповість про те, як працювати з емоційною сферою дітей різної вікової категорії за допомогою методики «Акварелі моєї душі».

Вебінар може бути зарахований вам як підвищення кваліфікації.

Долучитися до вебінару: https://vseosvita.ua/webinar/mozlivosti-roboti-z-emocijnimi-stanami-ditini-za-dopomogou-proektivnoi-metodiki-akvareli-moei-dusi-92.html

Надзвичайно актуальний вебінар від “Всеосвіти” Емоційний інтелект та його особливості ознайомить вас з можливостями використання емоцій для щасливого наповненого життя. Спікерка Олена Черниш розкриє поняття емоційного інтелекту та розповість про особливості його використання у повсякденному житті.

Вебінар може бути зарахований вам як підвищення кваліфікації.

Долучитися до вебінару: https://vseosvita.ua/webinar/emocijnij-intelekt-ta-jogo-osoblivosti-25.html

Вебінар від “Всеосвіти” Емоційний інтелект. Практикум допоможе вам на практиці застосовувати знання про емоційний інтелект та проводити цікаві й корисні вправи з метою позитивно вплинути на психічний розвиток учнів. Спікерка Олена Черниш познайомить вас з просторовою деконцентрацією відчуттів, що лежать в основі емоційної саморегуляції особистості.

Вебінар може бути зарахований вам як підвищення кваліфікації.

Долучитися до вебінару: https://vseosvita.ua/webinar/emocijnij-intelekt-praktikum-26.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.