Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
2884
24 січня 2019 о 20:37
pdf Роздрукувати

24 січня – Міжнародний день освіти!

А ви знали, що сьогодні, 24 січня, в усьому світі вперше відзначають Міжнародний день освіти?

Коли ж започаткували нове свято? Рішення офіційно затвердили 3 грудня 2018 року резолюцією Генасамблеї ООН.

Глобальна конференція з питань освіти, яка проходила у Брюсселі, а також прийняття резолюції, ініційованої, до речі, Нігерією та активно підтриманої іншими 58 державами-членами, зайвий раз продемонструвало: політична воля світу спрямована на підтримку, насамперед, інклюзивної, якісної та повноцінно доступної освіти.   

ООН підкреслює, що законне право на освіту має кожна людина, незалежно від віку та статі. Саме освіта забезпечує отримання необхідних життєвих навичок, міцну платформу під ногами для самореалізації та добробут у майбутньому. Тим не менше, близько 265 мільйонів дітей і підлітків позбавлені можливості піти до школи чи навіть закінчити її.

Щойнозапочатковане свято держави-члени проголосили особливо важливим для визнання безцінної ролі освіти на всіх рівнях, адже якісна та ґрунтовна освіта протягом всього життя допомагає людині вирішувати найскладніші питання. Навчатися можна коли завгодно, час не має ваги. Усі отримані навички і вміння допомагають нам активно брати участь у житті суспільства, реалізувати себе і, водночас, покращувати цей світ. Ми стаємо сильними, коли володіємо знаннями.

Освіта – це життя! Давайте підкорювати нові вершини разом! 

“Всеосвіта” завжди буде поруч на кожному вашому старті!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.