Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
1132
26 березня 2018 об 11:19

20 тисяч гривень за 600 балів ЗНО: грошова винагорода для львівських випускників

Обдарована львівська молодь отримає грошову винагороду від міської ради за отримані високі бали ЗНО.

Відтепер,на талановиту львівську молодь чекають приємні гроші винагороди за високі бали на ЗНО. Львівська міська рада прийняла рішення нагородити тих учнів, які покажуть хороші результати на ЗНО. А винагорода – чималенька!

По 10 тисяч гривень отримають ті, хто отримав по 200 балів за 2 предмети (тобто в сумі 400) і по 20 тисяч гривень отримають ті учні, хто набрав 200 балів з усіх трьох предметів (в сумі 600 балів).

Цього року ЗНО пройде з 22 травня по 13 червня, а додаткова сесія тестування – з 2 по 11 червня.

Як зазначає Studway, раніше випускникам школи  з міського бюджету виплачували премії у 4 тисячі та 6 тисяч гривень.

Окрім того, міська рада планує нагородити 30 призерів шкільних олімпіад – учні отримають премії по 10 тисяч гривень. Для тих школярів, які захоплюються іноземними мовами, після успішного закінчення агломовних онлайн-курсів з різних дисциплін очікують премії по тисячі гривень. Зазначається, що грошову винагороду отримають 20 учнів.

Відповідне рішення про програму підтримки талановитої молоді міста ухвалили на сесії міськради.

Програма передбачає виділення вісімсот тисяч гривень на те, щоб підтримати обдаровану молодь. Ці гроші буде використано на виплату одноразових премій. За рахунок цих грошей можна буде профінансувати участь дітей у міжнародних конкурсах, олімпіадах та турнірах. Найбільш талановитого призера нагородять премією у розмірі 10 тисяч гривень, – розповіла депутат ЛМР Тетяна Іванів.

Посилання Studway: http://studway.com.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.