Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
6041
11 жовтня 2018 об 11:02
pdf Роздрукувати

18 жовтня стартує літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Офіційні заходи з нагоди відкриття конкурсу відбудуться у Миколаєві.

Цього року ІX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка розпочнеться 18 жовтня.

Відповідне рішення було ухвалене Міністерством освіти і науки України.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка, - зазначено в документі.

Офіційні заходи з його відкриття у місті Миколаєві, однак освітнє відомство радить закладам освіти України організувати відкриття конкурсу в себе на місцях.

Традиційно конкурс проводиться для учнів 5-11 класів та для студентів профтехучилищ й вишів. 

Для проведення конкурсу мають бути створені оргкомітети та журі. Дати проведення кожного етапу конкурсу, крім фінального, заклади освіти визначають самостійно. На першому його етапі питання готуються закладами освіти, в яких він проходить. Для другого та третього етапу питання розробляються Інститутами післядипломної педагогічної освіти. У свою чергу, завдання для кожної категорії учасників мають відповідати їхньому віку та напрямку навчання.

Роботи можна виконувати українською мовою, а також регіональними мовами або мовами національних меншин, представленими в Україні.

Переможці конкурсу на кожному з етапів, крім фінального, визначаються в кількості 30% від загальної кількості учасників.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати за тел. (044) 248-18-13, відділ роботи з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти.

Фото взяте із сайту 112.ua.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.