Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
658
9 грудня 2022 о 14:35
pdf Роздрукувати

100 днів вчителі тримають освітній фронт: герої сучасності

100 днів освітній фронт тримається завдяки мужності, самовідданості та незламності українських педагогів.

Сьогодні минає 100 днів освітнього процесу в цьому навчальному році в умовах агресивної війни, яку веде росія проти України.

За ці 100 днів ракетні атаки росіян пошкодили та зруйнували понад 390 закладів освіти, а від початку повномасштабного вторгнення — понад 2,8 тисяч.

Про це нагадує міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Попри те, що рашисти й далі нищать школи, дитячі садки, університети та профтехи, українські діти і молодь продовжують навчатися. Учителі, викладачі та вихователі мужньо тримають освітній фронт.

Вдячний кожному, хто забезпечує безперервність навчання! Дякую за незламність, єдність і героїзм! Ми все відновимо та відбудуємо, але не забудемо і не пробачимо! — написав міністр.

«Всеосвіта» теж дякує освітянам за їхній невтомний внесок у навчальний процес. Цінуємо вашу героїчну працю в наближенні перемоги у надскладних умовах через повномасштабне вторгнення росії та ракетного терору країни-терористки. Українські вчителі — справжні герої сучасності, адже навчають дітей в укриттях, часом без електроенергії та опалення.

Як відомо, у лавах Збройних сил воюють приблизно 900 освітян. Зокрема, нині Україну захищають 513 педагогів і 377 осіб, які ще здобувають освіту.

Нагадаємо, наступного року освітня субвенція, за рахунок якої виплачується заробітна плата вчителям, буде на 10% меншою, ніж у 2022 році.

Фотоматеріали: МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.