Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
1124
27 червня 2019 о 12:30
pdf Роздрукувати

1 866 випускників створили тестові електронні кабінети

Новостворених е-кабінетів цьогоріч було значно більше. Найближчим часом вони будуть видалені, а заяви до вишів скасовані.

У перший день зареєструвалось 726 випускників, з яких 660 є активними користувачами і  подано 236 тестових заяв. На другий день зареєстровано 1 140 кабінетів, з яких 1 098 є активними користувачами та подано 266 заяв. Дані про кількість зареєстрованих кабінетів надає ДП «Інфоресурс» – підприємство є технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників.

Вже другий рік поспіль ми проводимо тестову реєстрацію кабінетів для того, щоб вступники могли уникнути помилок під час створення реального кабінету. У такий спосіб, зокрема, ми перевіряємо систему ЄДЕБО в умовах пікового навантаження, завершуємо її налаштування. Для того, щоб якнайбільше вступників скористалися такою можливістю ми збільшили час для тестування з однієї до шести годин. На нашу пропозицію відгукнулось багато людей, однак пікові навантаження під час тестування були в рази менші, ніж зазвичай бувають в пікові дні вступної кампанії, – зазначила директорка ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Під час реєстрації у тестовому кабінеті користувачі не вказували власні реальні дані: ПІБ, тестові бали ЗНО або середній бал свідоцтва/ атестата про повну середню освіту. Необхідні дані для користувачів згенерувала система.

За допомогою тестового електронного кабінету випускники мали змогу ознайомитися з панеллю інструментів, завантажували необхідні для подачі заяв файли. До того ж, після подачі тестової заяви до університетів можна було відстежити її статус, розміщення у папках кабінету тощо. Однак, найближчим часом усі кабінеті будуть видалені з системи, а заяви до університетів подані під час тестового періоду – скасовані.

Нещодавно на сайті МОНу з’явився розділ «Запитання-відповіді» про роботу електронного кабінету


Нагадаємо, стали відомі офіційні Умови прийому на навчання до закладі вищої освіти у 2019 році.

Посилання на сайт МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.