ЩоденникНеЩоденник темно-синього кольору

Номер оголошення: 365 26.06.2020 20:33:29

Ви про це ще не чули?! На «Всеосвіті» відбулася еволюція шкільного щоденника!

Відтепер щоденник буде виконувати не тільки функції «збирача оцінок», а й надихатиме школярів на покорення нових вершин та пошук прихованих талантів!

Він унікальний, тому що:

  • має аж 170 барвистих сторінок;

  • у ньому тверда палітурка з матовою/глянцевою? ламінацією, яка збереже форму та зовнішній вигляд щоденника на весь навчальний рік;

  • розвиває креативне мислення та розкриває творчий потенціал дітей;

  • має в своєму арсеналі цікаві челенджі, трекери звичок, розмальовки відомих картин, календар, скоромовки та безліч інших цікавинок!

Розмір щоденника: 168х210мм. Доступний у двох кольорах: темно-синьому та помаранчевому. Дизайн обкладинки мінімалістичний, стриманий, тому пасуватиме як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Тривалість навчального тижня становить 5 днів по 7 уроків. Ідеально підійде для молодших школярів і учнів середньої школи.

Є місце для нотаток, підпису класного керівника та батьків, а також емоційна шкала, яка допоможе відслідкувати всі можливі зміни настрою дитини, а це в наш час дуже важливо!

Тепер ви запитаєте: «Скільки ж коштує мрія кожного школяра?» 

І ми з радістю дамо відповідь на це просте питання: «Всього 149 гривень!»

Від

1

щоденника

Від

10

щоденників

Від

50

щоденників

Вартість:

149 грн

130 грн

110 грн

Будьте на хвилі сучасності, зробіть наступний навчальний рік для своєї дитини незабутнім і ви не пошкодуєте! Встигніть замовити, бо тираж обмежений.