Розвивальні настільні ігри Vladi-Toys

Код товару: 621 29.09.2020
2953

"Всеосвіта" у партнерстві Vladi-Toys підготували для вас супер пропозицію — три чудові настільні гри для розвитку дітей.

У комплект входять:

"Спритні вівці. Схопи 10-ку!".

Цю гру з фішками обожнюють як діти, так і батьки. Вона в легкій та цікавій формі розвиває навички усного рахунку. Тренує уважність, швидкість реакції, пам’ять та логічне мислення.

Вік: 6-99 років. Комплектація: 96 фішок, інструкція.

"Грайливі сови. Бачу слово!".

Ця неймовірна гра стала однією з улюблених для дітей. Вона в цікавій формі розвиває навички читання і письма. Збільшує словниковий запас дитини. Тренує уважність, пам’ять та логічне мислення.

Вік: 6-99 років. Комплектація: 96 фішок, інструкція.

"Хлоп! Хвать!".

Назва вже говорить сама за себе. Логічне мислення, швидкість реакції та пам'ять — саме такі навички розвиватимуться у дітей під час гри.

Вік: 6-99 років. Комплектація: 56 фішок, інструкція.

З таким комплектом діти забудуть про телефони і неймовірно захопливо проводитимуть перерви, вільний час у школі та вдома. А також із цими іграми можна провести час у родинному колі, навіть з бабусями й дідусями.

До того ж ми пропонуємо найвигіднішу ціну 520 грн - 480 грн, а це комплекту з трьох ігор. Ці ігри будуть найкращим подарунком для вашого класу.


При замовленні цього товару ви маєте можливість отримати ручку «Майстер педагогіки» або ручку «Люблю своїх учнів» БЕЗКОШТОВНО🎁.

Замовте разом із цим товаром додатково ще один будь-який інший з магазину «Всеосвіта» та гарантовано отримаєте ручку «Майстер педагогіки» у подарунок 🖊 (заощаджуйте 50 грн).

Або замовте разом із цим товаром додатково два будь-які інші різнотипові товари з магазину «Всеосвіти» й гарантовано отримаєте ручку «Люблю своїх учнів» у подарунок 🖊 (заощаджуйте 99 грн).

Пропозиція не діє на електронні послуги порталу або на безкоштовні товари.