Друковані плакати «Правила класу» - безкоштовно

Друковані плакати «Правила класу» відтепер можна замовити за 0 грн! Саме так, ви можете безкоштовно замовити до 3 плакатів сплачуючи лише вартість доставки та упаковки, або самостійно забрати їх з офісу компанії «Всеосвіта».

Тобто, ви замовляєте плакат за 0 грн, але під час отримання сплачуєте послуги за доставку Новою поштою або Укрпоштою. Зверніть увагу, що ми не несемо відповідальність за якість доставки Укрпошти, оскільки професійна упаковка у цьому разі буде відсутня. Але, якщо ви плануєте бути у Києві на Оболоні, завітайте у наш офіс і заберіть плакат самостійно.

Плакат «Правила класу» ідеально доповнить дизайн вашого класного куточка і матиме практичне застосовування. Дітлахи постійно пам’ятатимуть про правила класу і відчуватимуть відповідальність за власні вчинки. Ба більше, школярі навчатимуться правильно спілкуватися одне з одним, працювати в команді, дбайливо ставитимуться до шкільного майна тощо.

Зображення плакату можна використовувати окремо, як ілюстративний матеріал для проведення виховної години на тему «Правила для учнів».

Під час розробки плакату наша команда врахувала антидискримінаційні принципи, адже незалежно від кольору шкіри, національності, релігії, політичних або інших переконань тощо, кожна людина має рівні права і свободи, проголошені Загальною декларацією прав людини.

Розмір усіх плакатів – А1 (594х841).

Зверніть увагу! Приблизна ціна доставки становитиме від 20 до 60 грн у залежності від способу доставки!

02002kpq-457b-572x284.png

Доречі, ви вже бачили наш неймовірний сучасний шкільний - ЩОДЕННИК-НЕ-ЩОДЕННИК учня? Про його переваги ви зможете дізнатися, перейшовши за покликанням: https://vseosvita.ua/lp/school-diary

Завантажити електронну версію цих плакатів можна за покликанням: https://vseosvita.ua/library/pravila-povedinki-v-klasi-ci-grupi-vid-vseosviti-95074.html

Завантажити електронну версію "Правила в групі" можна за покликанням: https://vseosvita.ua/library/pravila-povedinki-v-klasi-ci-grupi-vid-vseosviti-95074.html