і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Журналістика - методичні матеріали

В широкому визначенні журналістика – соціальний інститут, основним завданням якого є інформування суб’єктів суспільної діяльності про дійсність задля забезпечення раціонального функціонування суспільства взагалі.

Також журналістику варто розглядати як систему збору, обробки та поширення інформації через засоби масової інформації, такі, як преса, телевізійні канали, інтернет видання, радіомовлення тощо.

Сучасна журналістика є досить розвиненою галуззю. Вона здатна впливати на громадську думку, управляти емоціями. Все це здійснюється за допомогою широкої та розгалуженої інфраструктури: спеціальних установ, навчальних закладів, технічних та інформаційних засобів тощо.

Журналістика характеризує та описує історію сьогодення. Інформація збирається, обробляється та розповсюджується. Однією з головних функцій журналістики є обробка та подача інформації в загальнодоступній формі, щоб її зрозуміло якомога більше соціальних груп людей.

Більшість сучасників виділяє два основні напрямки роботи журналістики: це журналістські дослідження та розслідування. Говорячи про перший напрямок, він базується на зборі відкритої інформації з подальшою її інтерпретацією. Інший навпаки, є досить небезпечним, адже суть його полягає в пошуку закритої від загальності, проте такої необхідної інформації. Проте, саме другий напрям вважається найбільш затребуваним.

Що стосується шкільної журналістики, то в даному розділі ви можете ознайомитись з різними висвітленими подіями або заходами з планами проведення, порадами щодо організації журналістики в школі тощо.

80 матеріалiв
Моя любов тобі, Тарасе!
Журналістика
Інтерактивні матеріали
05.01.2019
42
0
Казка про маленьку Краплинку
Журналістика
Інтерактивні матеріали
01.01.2019
36
0
Нарис " Дивне і загадкове царство краси"
Журналістика
Інші методичні матеріали
31.12.2018
141
0
Твір - есе " На рушнику матусі долю вишивали"
Журналістика
Інші методичні матеріали
31.12.2018
149
0
Положення про шкільний прес-центр
Журналістика
Інші методичні матеріали
14.11.2018
84
0
80 матеріалiв