Журналістика - методичні матеріали

В широкому визначенні журналістика – соціальний інститут, основним завданням якого є інформування суб’єктів суспільної діяльності про дійсність задля забезпечення раціонального функціонування суспільства взагалі.

Також журналістику варто розглядати як систему збору, обробки та поширення інформації через засоби масової інформації, такі, як преса, телевізійні канали, інтернет видання, радіомовлення тощо.

Сучасна журналістика є досить розвиненою галуззю. Вона здатна впливати на громадську думку, управляти емоціями. Все це здійснюється за допомогою широкої та розгалуженої інфраструктури: спеціальних установ, навчальних закладів, технічних та інформаційних засобів тощо.

Журналістика характеризує та описує історію сьогодення. Інформація збирається, обробляється та розповсюджується. Однією з головних функцій журналістики є обробка та подача інформації в загальнодоступній формі, щоб її зрозуміло якомога більше соціальних груп людей.

Більшість сучасників виділяє два основні напрямки роботи журналістики: це журналістські дослідження та розслідування. Говорячи про перший напрямок, він базується на зборі відкритої інформації з подальшою її інтерпретацією. Інший навпаки, є досить небезпечним, адже суть його полягає в пошуку закритої від загальності, проте такої необхідної інформації. Проте, саме другий напрям вважається найбільш затребуваним.

Що стосується шкільної журналістики, то в даному розділі ви можете ознайомитись з різними висвітленими подіями або заходами з планами проведення, порадами щодо організації журналістики в школі тощо.

Пошук методичних матеріалів
Очистити фільтр
  • Журналістика
185 матеріалів
Презентация "GOOGLE UKRAINE 2020"
Журналістика
Наукова робота
24.06.2020
27
0
0
Методична розробка проекту "Медіа-Старт"
Журналістика
Інші методичні матеріали
24.03.2020
126
0
2
Стаття "Небесна сотня..історична довідка"
Журналістика
Інші методичні матеріали
22.03.2020
57
0
2
Заговори, щоб я тебе побачив
Журналістика
Презентація
18.03.2020
74
1
1
Презентация "PESTO CAFE КИЕВ"
Журналістика
Ілюстрації
11.01.2020
194
0
0
Поради ораторам - початківцям
Журналістика
Презентація
12.12.2019
258
0
2
185 матеріалів