Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • Математика
  • Завдання "Тортик" з математики для 5 класу на тему🖐Смачні завдання з математики 5 клас на тему "Відрізок. Промінь,пряма. Координатний промінь. Шкала. Кут.Вимірювання і побудова кутів. Многокутник. Трикутник. Прямокутник і квадрат,їх площі."
Платна розробка

Завдання "Тортик" з математики для 5 класу на тему🖐Смачні завдання з математики 5 клас на тему "Відрізок. Промінь,пряма. Координатний промінь. Шкала. Кут.Вимірювання і побудова кутів. Многокутник. Трикутник. Прямокутник і квадрат,їх площі."

zip

Математика

Для кого: 5 Клас

08.11.2022

76

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

🍰Смачні завдання з математики 5 клас на тему "Відрізок. Промінь,пряма. Координатний промінь. Шкала. Кут.Вимірювання і побудова кутів. Многокутник. Трикутник. Прямокутник і квадрат,їх площі."

На кожній частинці тортика розміщені теоретичні і практичні завдання. Всередину можна заховати солодощі, після виконання всіх завдань отримати їх.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо