Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

"Явища природи. Фізичні явища. Їхня різноманітність." Презентація до книги Коршевнюк, Баштовий на тему "Явища природи. Фізичні явища. Їхня різноманітність."

zip

Природознавство

Для кого: 5 Клас

04.10.2022

138

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Доброго дня,шановний викладач. Рада, що ви вирішили ознайомитись із моєю презентацією. Сьогоднішня тема "Явища природи. Фізичні явища. Їхня різноманітність". Моя робота допоможе діткам поринути у цю тему. Окрім інформації, в презентації також доданий матеріал, щоб активізувати діток. Саме тому сумно їм не буде. Часто трапляється така проблема, що придбавши презентацію файлом, вона погано відкривається на ноутбуці. Для виключення подібних випадків, я додала вам посилання. Саме завдяки йому ви зможете відкрити мою роботу абсолютно на будь-якому гаджеті. Дякую)

  1. розглянемо всі види явища

  2. додали відео та фото, щоб матеріал краще сприймався

  3. багто прикладів

  4. питання для класу

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили