Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ціннісний підхід до мотивації навчальної діяльності в контексті НУШ: принципи та інструменти візуалізації
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Випуск 2022 року "Доброго вечора, ми з України!"

docx

Культура

Для кого: 11 Клас

04.07.2022

91

0

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 5 сторінок

docx
23,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

В1. Доброго вечора, ми з України!

В2. Доброго вечора, ми з країни пісень, країни добрих, працьовитих і сміливих людей.

В1. Україна - це найбільша цілісно-територіальна країна Європи, яка до того ж є її географічним центром, який знаходиться у селищі Ділове, Закарпатської області.

В2. Власну, поколіннями омріяну незалежність, наша країна отримала у минулому столітті, 1991 року. І нині, ми всі гуртом, робимо все можливе, щоб знову її не втратити.

В1. Нелегка нині година, важкі часи переживає наше суспільство. Однак не зважаючи ні на які погрози, відкрите збройне втручання, ми живемо на своїй, Богом даній землі і нікому її не віддамо!

В2. Майбутнє нинішньої суверенної, незалежної, соборної держави в наших рукам, думках, справах, вчинках. І в душах та серцях молодих, енергійних, завзятих нинішніх випускників нашого училища.

В1. Сьогодні Ваш особливий день, день коли Ви повноцінно стаєте на стезю самостійного життя та розпочинаєте творити історію щоденного успіху.

В2. Всі разом, а це 107 випускників, і кожен з Вас по одинці, Ви з України. Ви навчалися та зростали у Вищому професійному училищі №42 м. Погребище. Пам’ятайте свою історію, звичаї та традиції нашого народу і пишайтеся тим, що Ви - українці.

В1. З великою радістю та душевним трепетом ми за доброю традицією вітаємо випускників училища 2022 року, які присутні сьогодні у цьому залі.

В2. Вітаємо здобувачів освіти 15 групи, які опанували професію «Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії С» та їхніх наставників, куратора групи Соборова Андрія Миколайовича, майстра виробничого навчання Сердюка Павла Вадимовича та інструктора з водіння автомобіля Поліщука Павла Івановича..

В1. Андрій Миколайович та Павло Вадимович, наразі, несуть службу у ЗСУ, також на військовій службі перебувають працівники училища Антонюк Павло Віталійович, Ворчинський Олександр Володимирович, Вільчинський Валентин Вадимович, Вознюк Петро Петрович, Заєць Олександр Вікторович, Сердюк Євген Вадимович. Ми щиро бажаємо їм міцного здоров’я, витримки й висловлюємо слова підтримки і вдячності за їхню сміливість, мужність та патріотизм.

В2. Вітаємо здобувачів освіти 31 групи, які отримали повну загальну освіту і опановували робітничу професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів категорії С» та їхніх наставників класного керівника Погорілого Сергія Тимофійовича, майстра виробничого навчання Хоменка Олега Леонідовича та інструктора з водіння автомобіля Вокалюка Олександра Сергійовича

В1. Вітаємо здобувачів освіти 32 групи, які отримали повну загальну освіти і опанували робітничу професією «Електромонтер з обслуговування електроустановок, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії С» та їхніх наставників Ворчинського Олександра Володимировича, майстра виробничого навчання Задернівського Вячеслава Станіславовича та інструктора з водіння автомобіля Зайця Олександра Вікторовича.

В2. Вітаємо здобувачів освіти 33 групи, які отримали повну загальну освіту і опанували робітничу професію «Кухар, кондитер» та їхніх наставників класного керівника Кияницю Наталію Миколаївну і майстра виробничого навчання Шиян Ольгу Андріївну.

В1. Велична пісня нашого народу, його душа, історія й буття, хай пролунає гімн і затамуємо всі подих, хвилина, друзі, в Україні, нині непроста.

Звучить гімн України

В2. Як корабель без капітана так і навчальний заклад без директора – неповноцінні. Їхні команди, вимоги та настанови – закон для всіх, який не обговорюється і не піддається сумніву.

В1. І як же нашому навчальному закладу пощастило з директором, який на протязі 32 років вміло веде училище і його колектив по бурхливому морі життя.

В2. До напутнього слова та вручення документів про освіту й інших відзнак на сцену запрошується директор Вищого професійного училища №42 м. Погребище Огородник Сергій Васильович.

Вручення атестатів, дипломів та грамот

В1. Ну от і все. Тепер у кожного з Вас у руках документ, який засвідчує вашу освіту і дає право самостійно працювати і заробляти за певною професією.

В2. А позаду, в пам’яті, залишаться роки навчання у нашому училищі, які були наповнені радістю спілкування, цікавими пригодами, креативними підходами до навчання і виробничої діяльності і просто, були роками безтурботної молодості.

В1. Та в одну мить, 24 лютого, в наше життя вибухами, руйнуваннями та нелюдською агресією «руського миру» увірвалася війна. І це не жахливий сон – це звірства у Бучі, Ірпені, Гостомелі, знищені повністю Українські міста Волноваха, Маріуполь, Рубіжне, Попасна, Лиман, Сєвєродонецьк. Загиблі тисячі мирних громадян серед яких сотні дітей.

В2. Це наше сьогодення, яке надає сумного відтінку сьогоднішньому заходу, але ми маємо продовжувати життя і наполегливо працювати заради майбутнього, заради життів загиблих воїнів серед яких є четверо наших випускників: Хортюк Ігор (2007р.), Потоцький Андрій (2017р.), Чорнолуцький Андрій (2021р.), Яровенко Максим (2021р.).

В1. Борися Україно за свободу,

Бо кров і сльози пролились.

І пам’ятай свого героя,

І шанувати його поклянись.

В2. Вшануй хвилиною мовчання

Вкраїно, тих, що полягли.

Вони за тим злетіли в небо,

Щоб в мирі й щасті ми жили.

Оголошується хвилина мовчання.

Пісня «Я-Україна»

В2. Життя продовжується, і сьогодні теплі, щирі й змістовні слова-побажання для своїх вихованців, готовий сказати кожен представник педагогічного колективу, оскільки були в них і спільні успіхі, та смутки від невдач чи нереалізовані задуми, які так і залишаться мріями.

В1. На сцену запрошується педагог, яка на своєму професійному шляху здійснила не один десяток випусків, адже працює в училищі з часу його відкриття. Справжня людина яка виховала, виховує і виховуватиме творчих, працьовитих та добрих людей, які роззіхавшись по всій країні не забувають свою вчительку: Валентину Іванівну Ворчинську.

В2. На нашу долю випало нелегке випробування. Воно не перше і маючи такого сусіда – неостаннє. Та всім незгодам на зло ми спільно обов’язково переможемо і станемо сильною, квітучою країною, яка є і буде на теренах єдиної Європи.

В1. Ми щиро бажаємо Вам, випускникам 2022 року мирного неба, Божого благословіння, терпіння, мужності, оптимізму і віри в те, що все буде Україна!

Пісня «За україну»

В2: У добру путь, шановні випускники!

В1. До нових зустрічей у 2023 році.

У запису звучить пісня «Ми з України»

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.