і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Всесвітня історія - методичні матеріали

Історична наука дає можливість кожному ознайомитись з тенденціями та закономірностями історичного розвитку нашого суспільства, природи, починаючи з найдавніших часів і до сьогодення. Вона аналізує історичний процес у всіх його проявах.

Всесвітня історія покликана показати досвід минулих поколінь, їх помилки та успіхи, щоб ми з вами могли все це проаналізувати та визначити причинно-наслідкові зв'язки тих чи інших подій. Вона є цікавим і актуальним предметом, завдяки якому стає зрозуміло, що минуле нерозривно пов’язане з майбутнім.

Предмет всесвітньої історії охоплює саму історію, історіографію та теоретичну історію. А всесвітній історичний процес вивчається за хронологічними періодами. Сюди входить доісторичний період (кам'яна доба: палеоліт, мезоліт та неоліт), стародавній світ (мідна, бронзова та залізна доба, а також характеристики виникнення писемності, описи становлення землеробства та скотарства, торгівлі, перші стародавні цивілізації тощо), середньовіччя (розвиток сходу та заходу, військової справи, відродження), нова історія (географічні відкриття, революції, політична діяльність) та новітня історія, що включає вже більш сучасний розвиток суспільства, війни, винаходи, рухи за права та відстоювання інтересів, створення світових союзів тощо.

Кожний історичний етап дає можливість зрозуміти процес розвитку людства та розширити кругозір, винести та узагальнити щось корисне для себе.

Даний розділ містить презентації, тематичні уроки та іншу корисну інформацію, яка дозволить зробити урок всесвітньої історії для дітей цікавою та захоплюючою подорожжю у минуле людства.

825 матеріалiв
Квест "ІІ світова війна"
Всесвітня історія
Інші методичні матеріали
20.01.2019
4
0
Гра "Знайди слова" до теми "Культура Стародавньої Греції"
Всесвітня історія
Інтерактивні матеріали
20.01.2019
19
0
Ребуси до теми з відповідями "Стародавня Греція"
Всесвітня історія
Інші методичні матеріали
17.01.2019
24
0
Гра "Знайди слова" у 6 класі, тема: Давня Спарта
Всесвітня історія
Інтерактивні матеріали
14.01.2019
33
0
"США в 1877 – 1900 роках"
Всесвітня історія
Презентація
14.01.2019
35
0
"США в 1877—1900-х роках"
Всесвітня історія
Конспект
13.01.2019
29
0
825 матеріалiв