Вимоги до добору матеріалів, зберігання та їх використання. Спеціальне обладнання для демонстрації.

Опис документу:
Для успішного проведення заняття велике значення має підготовка його. Підготовка до заняття складається з підготовки матеріалу для роботи дітей, матеріал для показу і поясненню вихователя. В кожній групі повинен бути стенд для дитячих робіт по ліпленню, аплікації, малюванню. Матеріали і обладнання зберігаються в певному місці.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вимоги до добору матеріалів, зберігання та їх використання. Спеціальне обладнання для демонстрації.

Для успішного проведення заняття велике значення має підготовка його. Підготовка до заняття складається з підготовки матеріалу для роботи дітей, матеріал для показу і поясненню вихователя.

Добір матеріалу – 1)- продумання формату і кольору аркуша для малювання і аплікації, готувати папір на 5-10 аркушів більше, щоб можна було замінити, а також дітям які дуже швидко виконали роботу і малювати що захочуть. 2) - підточити олівці, гуашева фарба розводиться до густоти сметани, підбір кольору і відтінкам, і щільно закривається. 3) підготувати пензлики, ганчірочки, банки для води (якщо це малювання) 4) - для аплікації готується кольоровий папір, кольорові форми для наклеювання вони готуються заздалегідь. Вранці можна тільки підписати листи паперу для малювання або аплікації. 5) Підготувати і розлити клей до аплікації ( з муки, або крохмальний) вариться вранці. 6) – глину тримають в поліетилені, перед заняттям ділять на шматки, дошки, листя паперу (повертати роботу на дошці, волога ганчірка). 7) – пластилін добирається по кольору на тих заняттях, для яких важливий колір (робить вих.-ль в ст групі) перед заняттям, підігріти, підбір наочності. 8) – наочні матеріали (предмети, іграшки, ілюстрації зразки вихователя). Для малювання з натури потрібен лист картону (один бік темний, другий світлий) на його фоні ставляться зображувані предмети, фон вибирається в залежності від кольору натури. Для малювання квітів використовується ваза (пояснити, що її малювати не треба, а для ліплення використовується поворотний станок. (у мол гр.)з середньої групи папір по формі близький до предмету який будуть вирізати самі діти ; в старшій групі кольорові листи 10х12. В кожній групі повинен бути стенд для дитячих робіт по ліпленню, аплікації, малюванню. Матеріали і обладнання зберігаються в певному місці, повинно бути чітко розділені по видам діяльності. До підготовки матеріалу слід поступово залучати дітей, це дає їм певні знання та уміння. Так дітям 4-5 років можна доручити розкладати готові форми на піднос, розливати клей у чашечки, а дітям 5-6 років – наливати воду в баночки для миття пензликів. Якщо на занятті використовується натура , то її можна приготовити заздалегідь, наприклад якщо це гілочка з листочками, то її можна заздалегідь приготувати. Для демонстрації малюнків, ліплення або аплікації необхідне спеціальне обладнання. Воно повинно бути практичним, та зручним для дитини. Для цього використовується дошка з прикріпленими до неї рейками, на які ставиться малюнок, картинка, зразок. Роздивляючись одразу всі малюнки або аплікацію діти можуть порівнювати їх, робити висновки, порівнювати їх, тому необхідно з 3 річного віку у всіх групах мати стенди. Такі стенди зручні тому що їх можна вішати на стіну, ставити в любе місце. Для того щоб дитячі роботи не падали між рейками натягують білу нитку, яка тримає роботи. Ще повинна бути вказівна паличка довжиною 40-50 см.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00