Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування національного світогляду особистості: творчі завдання для дистанційного та очного навчання
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • Історія України
  • ВІКТОРИНА (множинні відповіді) 9 ІУ § 22 Розділ V. Західноукраїнські землі у складі Австро-Угорщини в другій половині ХІХ ст. Радикальний рух у Галичині. Особливості суспільно-політичного життя в Буковині та Закарпатті в другій половині ХІХ ст.
Платна розробка

ВІКТОРИНА (множинні відповіді) 9 ІУ § 22 Розділ V. Західноукраїнські землі у складі Австро-Угорщини в другій половині ХІХ ст. Радикальний рух у Галичині. Особливості суспільно-політичного життя в Буковині та Закарпатті в другій половині ХІХ ст.

jpg

Історія України

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

14.01.2023

44

0

0

Вміст матеріалу:

jpg
85,6 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Інтерактивна вправа виконана на вебсайті Learning Apps.org в номінації "ВІКТОРИНА" Перевірте свої знання. ІМ складається з 15 запитань. Підготуйтеся до ТЕСТУВАННЯ з цієї теми на платформі "Всеосвіта". Переглянь навчальні ВІДЕО, після виконання завдання ІМ - (інтерактивний модуль). БАЖАЮ УСПІХУ !!!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо