Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Опорний заклад освіти та його філії: як правильно взаємодіяти
»
Взяти участь Всі події

Відеоурок з української мови в 10 класі на тему "СОЦІОЛІНГВІСТИЧНІ ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ВИМОВУ ЛЮДИНИ. ОСНОВНІ ДЖЕРЕЛА НОРМАТИВНОГО МОВЛЕННЯ"

mp4
Вміст матеріалу:
mp4
18,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

МЕТА УРОКУ: ознайомити учнів з мовними нормами, вчити дотримуватися усталених мовних норм усної й писемної літературної мови, свідомо, цілеспрямовано, майстерно використовувати мовно-виражальні засоби залежно від мети й обставин спілкування; розвивати вміння долати перешкоди у мовній комунікації, не допускати помилок як у писемному, так і в усному мовленні; пропагувати й засвоювати літературні норми у слововжитку, граматичному оформленні мови, у вимові та наголошуванні; формувати неприйняття спотвореної мови або суржику; виховувати прагнення спілкуватися літературною мовою та любов і повагу до рідного слова.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.