Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події

Видатні люди "Уолтер Крайслер"

Різне

23.04.2021

77

2

0

Опис документу:
Багатьом відома марка автомобілів Chrysler, але творець цього автомобіля прийшов в автомобільний бізнес у другій половині свого життя. І це не завадило йому стати живою легендою. Чим ще знаменитий Уолтер? Уолтер Крайслер народився в сім'ї американських німців в Канзасі, його дідусі і бабусі були вихідцями з Німеччини. Уолтер ріс в оточенні залізниць, та ще і його батько працював на залізниці, тому у Крайслера не було іншого шляху, як піти по стопах батька.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Багатьом відома марка автомобілів Chrysler, але творець цього автомобіля прийшов в автомобільний бізнес у другій половині свого життя. І це не завадило йому стати живою легендою. Чим ще знаменитий Уолтер?

Уолтер Крайслер народився в сім'ї американських німців в Канзасі, його дідусі і бабусі були вихідцями з Німеччини. Уолтер ріс в оточенні залізниць, та ще і його батько працював на залізниці, тому у Крайслера не було іншого шляху, як піти по стопах батька. Але батько довго виступав проти цього, він хотів, щоб Уолтер отримав вищу освіту. Але Уолтер вибрав роботу в депо прибиральником, а не просиджувати штани за партою.

Уолтер був так захоплений залізницею, що в 18 років зібрав 200 метрову залізницю з підручних засобів, так як грошей на закупівлю шпал і рейок у нього не було, а також сконструював локомотив. При цьому Уолтер сам сконструював і двигун. І все працювало.

Після закінчення школи Крайслер пішов на роботу в локомотивне депо. Спочатку він був прибиральником, на цій посаді він пропрацював п'ять років, поки не отримав сертифікат механіка. Після отримання сертифіката, де тільки Уолтер не працював, благо залізні дороги будувалися всюди. Минуло всього 10 років поневірянь Крайслера по країні, а він уже став керуючим Чиказької залізниці. При цьому він став наймолодшим керівником на залізниці.

Уолтеру довелося пройти всі щаблі кар'єрної драбини, він був і механіком, і машиністом, і начальником депо, і проявив не тільки свої конструкторські здібності, але і видатний талант управлінця. Але слава до Уотер, як до управлінця, прийшла, коли він очолив одне зі збиткових підприємств Американської локомотивної компанії, але через кілька років це підприємство стало локомотивом розвитку всієї компанії. Уолтер проявив неабиякі здібності кризового менеджера. Чи варто говорити про те, що до нього почали звертатися багато компаній. Але в житті Уолтера відбулася визначна подія - він купив собі автомобіль. Про залізні дороги він тут же став забувати і подався в автомобілебудування.

У 1912 році Уолтер перебрався в General Motors і став головним керуючим в підрозділ Buick, яке в той час перебувало в жалюгідному стані. Уолтеру довелося погодитися на урізання зарплати, але і в Buick він показав себе з кращого боку, збільшивши випуск автомобілів з 45 до 200 на добу. Цьому сприяло впровадження конвеєрного виробництва, а також використання фахівців вузького профілю, так само довелося відмовитися від фарбування тих деталей, які ніхто не бачить. Це дозволило, як економити час, так і матеріали. Завдяки таким нововведенням Buick зі збиткового підприємства General Motors став двигуном зростання, посприявши збільшенню прибутку компанії з 7 до 28 мільйонів доларів в рік. Чотириразове збільшення прибутку було досягнуто всього за три роки.

У 1916 році в General Motors повернувся раніше вигнаний з компанії Вільям Дюрант. І, здавалося б, крісло під Крайслером повинно було почати хитатися, але не тут-то було. Уолтер отримав підвищення в посаді, тепер він став президентом підрозділу Buick, що значно збільшило його зарплату, а також він став одержувати щорічні бонуси, що перевищують його річну зарплату. Але казка тривала недовго. Дюрант став втручатися в справи Крайслера. І по закінченні трирічного контракту Уолтер покинув General Motors, щоб заснувати свою компанію.

Але до цього він встиг вписати своє ім'я в історію, ставши найбільш високооплачуваним керівником у всій світовій історії. Для того, щоб врятувати від банкрутства компанію Willys-Overland, Крайслеру запропонували зарплату 1 млн. $ на місяць, що в перерахунку на сучасні гроші складає близько 20 млн. $ у місяць або близько 250 млн. в рік. Крайслер блискуче впорався зі своїми обов'язками, через рік компанія з боргом 50 млн. стала приносити прибуток.

Але у Крайслера була давня мрія - він сам хотів виробляти автомобілі. Йому запропонували очолити компанію Maxwell Motors, яку Крайслер вивів в прибуток з 25 млн. боргу. Ця компанія і стала згодом Chrysler Corp.

При розвитку Chrysler Corp Уолтеру пощастило познайомитися з трьома талановитими автоконструкторами, які дозволили компанії стати лідером автомобілебудування в США, і це, незважаючи на те, що компанія з'явилася пізніше Ford Motor Comp. і General Motors, але управлінські здібності Уолтера Крайслера робили свою справу. Також Крайслер звернув увагу на те, що у людей різний достаток, тому автомобілі повинні ділитися на класи, тобто економ і люкс, чого до нього не було в автомобілебудуванні.

Крайслер намагався, щоб його компанія завжди була на крок попереду конкурентів. І це йому вдавалося за рахунок впровадження новітніх технічних розробок.

н прикінці життя Крайслер вирішив відійти від справ і піти на пенсію. Але і на пенсії він займався бізнесом - тримав ресторан і розводив коней. Але це, щоб не було нудно, а не заради прибутку, адже він був одним з найбагатших людей свого часу, та й компанія Chrysler платила не маленькі дивіденди.

Після себе Уолтер залишив не тільки компанію, але і Крайслер-білдінг 77 поверховий хмарочос у Нью-Йорку, який свого часу був найвищою будівлею на планеті. Також Уолтер залишив після себе свою автобіографію, яку назвав "Життя простого американського робітника". Крайслер, незважаючи на все своє багатство, завжди залишався скромним і чуйним, і не цурався зайти в цех та поговорити з робітниками про їхні проблеми.

Секрети успіху від Уолтера Крайслера

  1. Пройдіть всі щаблі по кар'єрних сходах.

  2. Шукайте на чому можна заощадити, при цьому зберігши якість.

  3. Спілкуйтеся з підлеглими, вирішуйте їх проблеми.

  4. Вводьте у виробництво новітні розробки.

  5. Шукайте для себе нові виклики.

  6. Використовуйте свої знайомства для поліпшення бізнесу.

  7. Залишайте про себе добру пам'ять.

  8. Реалізуйте мрію дитинства.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.