Урок Розробка виховної години (гри)

Опис документу:
Плани конспекти уроків навчання грамоти у початковій школі що можна використовувати як за старою програмою, так і за програмою нової української школи. Розроблені щоправда за старою програмою. Плани конспекти уроків навчання грамоти у початковій школі що можна використовувати як за старою програмою, так і за програмою нової української школи. Розроблені щоправда за старою програмою

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Виховне заняття у групі продовженого дня для 1 класу.

Тема. Порятунок веселки.

Мета: удосконалювати вміння дітей додавати та віднімати в межах 10, розв’язувати задачі на знаходження суми та різниці задачі на різницеве порівняння;

розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, вміння аналізувати та узагальнювати;

виховувати цікавість до нових знань,дружні стосунки між дітьми групи.

Література:

1.Даніліна І.В.Класні години.1-4 класи.-Х.,2007

2.Навчально-виховні заняття в групі продовженого дня / Упоряд.О.Л.Співак.-Х.,2007

3.Сапун Г.М. Зимовий зошит учня 1 класу.-Тернопіль,2017.

Хід заняття

Вихователь.

Діти,сьогодні ми здійснимо незвичайну уявну подорож до одного з найкращих явищ природи. А що це за явище,ви дізнаєтесь,коли відгадаєте загадку.

Поясок ясний зіткала,

Небеса підперезала.

Після дощику зявилась,

Різнобарвно заіскрилась. (Веселка)

Молодці, ви швидко впоралися із завданням. Сьогодні ми дійсно помандруємо до веселки, але у нас дуже важливе завдання: злий старий чаклун зачарував веселку,він вкрав її кольори – вона стала безбарвною, а тому не може тепер звеселяти лісових мешканців. Маленькі звірята прийшли сьогодні до нашої школи і попрохали про допомогу.

  • Ну що, допоможемо звірятам, врятуємо веселку?

  • А зараз закрийте свої очі, бо ми вирушаємо у незвичайну подорож. Рятівники поспішають на допомогу!

(Звучить весела мелодія, яка змінюється співом пташок. Вихователь відкриває дошку, на якій прикріплена веселка. Кожен колір закритий папером,до нього приклеєний конверт із завданнями.)

  • Ось ми і на місці. Відкривайте очі. Бачите,що трапилось із веселкою. Ось у цих конвертах різні завдання,у кожного кольору свої. Якщо ми з ними справимось, то колір знову засяє,а ,якщо ні, то може зникнути назавжди. Отож, відкриваємо завдання 1-го кольору .

  • А який це повинен бути колір?

  • Хто знає вислів, щоб легко за початковими літерами слів запам’ятати послідовність кольорів веселки? ( Чапля осінь жде завзято,буде сани фарбувати)

Завдання №1.

Розв’язати задачі.

На траві навколо хати

Метушились каченята.

П’ять білесеньких,як сніг,

Троє чорних. Скільки всіх? (5+3=8)

Шість сомів і два лящі.

Скільки разом? Полічи! (6+2=8)

Ой, було ж у нас мороки!

Посварились дві сороки,

А на шум ще п’ять примчало.

Порахуйте, скільки стало? (2+5=7)

Горобець і три синиці

Он летять до годівниці.

Скільки птахів, підкажіть,

Будуть вдячні за обід? (1+3=4)

Були у нашому дворі

Три снігурі, п’ять горобців.

Хто може скласти лік птахам –

Всім горобцям і снігурам? (5+3=8)

Посадив ведмідь в лісочку

Шість берізок, три дубочки.

Рахувати сам не вмів

І зозулю попросив.

Почала вона літати,

Почала вона кувати,

Та не може полічить!

А ну ж ви допоможіть. (6+3=9)

Вісім зайченят вухатих

Вийшли в лісі погуляти:

Три стрибали, два співали,

Ну а решта – танцювали.

Скільки зайченят,малята,

Узялися танцювати? (8-3-2=3)

Вихователь.

З першим завданням впоралися. Молодці! Відкриваємо перший колір веселки.

  • Який він? (Червоний)

Завдання №2

Розгадати ребуси

100рона

Під3мка

100вп

Пі2л

100лиця

Ві3на

Мі100

Г1на

С3ж

Вихователь.

Молодці,відкриваємо ще один колір нашої веселки.

Завдання №3

Потрібно розігнати хмаринки: вправо ті, результат яких буде більше 5, вліво ті, результат яких буде менше 5.

Вихователь.

Молодці, ви гарно справляєтесь, ми вже відкрили 3 кольори веселки. А зараз фізкультхвилинка, адже нам потрібно відновити сили.

Звірі в лісі проживають

І роботу також мають.

Теж виходять на полянку

І зарядку роблять зранку.

Встали й ми побіля парт.

Встали всі? Мерщій на старт.

Лапки вгору, лапки вниз,

Землі - матінці вклонись.

Сонцю руки простягни,

До проміння поверни.

А тепер прогнімо спини,

І замремо на хвилину.

Розігнулись. Пострибали,

Потім трішки політали

І за парти посідали.

Завдання №4

Поставити знаки < ,> ,= .

10-4 6

7+2 10

7-3 2

0+8 9

5+2 7

6-1 9

8-8 0

4+3 7

10-7 2

8+2 10

9-3 7

5-3 1

8+1 4+6

10-2 6+3

2+4 9-3

7-3 8-4

Вихователь.

Рухаємось далі

Завдання №5

Математичний ланцюжок

8

-6

+2

-0

+5

-8

+4

+5

-6

-3

+7

-5

+3

+3

-5

=

Вихователь.

Все правильно. Скільки ми вже кольорів врятували, а скільки залишилося?

Завдання №6

Утвори слова та запиши

К

О

В

З

А

Н

И

1

2

3

4

5

6

7

3545

1245

15456

15415

32471

12451

65435

67423765

Вихователь.

І нарешті останнє завдання. Давайте зберемо усі свої сили і допоможемо звірятам повернути веселку.

Завдання №7

Математичні загадки

Цифра ця схожа на букву О,

А означає – ніскільки, ніщо. (Нуль)

Ніби рідні дві сестри

Буква З та цифра…(Три)

Немов натягнута струна,

Така рівнесенька вона,

Початку і кінця нема.

Це що за лінія? (Пряма)

Чотири маю сторони,

Усі однакові вони.

Всі четверо кутів – прямі,

Ім’я моє назвіть самі. (Квадрат)

Ось вам загадка непроста:

Не маю жодного кута.

Фігура я геометрична,

Така гарненька, симпатична,

На сонце дуже схожа я,

Самі назвіть моє ім’я. (Круг)

Відгадай, що за фігура це:

Вона нагадує яйце! (Овал).

Чотири маю сторони,

Не всі однакові вони,

Прямих кутів чотири маю.

Як мене, діти, називають? (Прямокутник)

Вихователь.

Молодці, ви гарно справились з усіма завданнями і змогли врятувати веселку від чарів злого чаклуна. Тільки погляньте, як яскраво знову сяють її кольори, і все це завдяки вашим знанням.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
1
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!