Урок Розробка виховної години (гри)

Опис документу:
Плани конспекти уроків навчання грамоти у початковій школі що можна використовувати як за старою програмою, так і за програмою нової української школи. Розроблені щоправда за старою програмою. Плани конспекти уроків навчання грамоти у початковій школі що можна використовувати як за старою програмою, так і за програмою нової української школи. Розроблені щоправда за старою програмою

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Умови проведення конкурсу-гри

1. Інтелектуальний конкурс-гра «Розумники» складається з чотирьох турів.

2. Перед початком конкурсу проходить самопрезентація учасників “Мій коник”

1.Перший тур «Ерудит-гейм».

Кожному гравцеві пропонується відповісти на 12 запитань. До кожного запитання подається три варіанти відповіді. Учасник має обрати правильну відповідь і записує її в картку гравця. За кожну правильну відповідь учасник отримує 1 бал.

2Другий тур “Слайд-шоу ”.

Перед початком конкурсу гравці отримують набір сигнальних карток з цифрами від 1 до 9. На слайді розміщені малюнки із цифрами. Ведучий оголошує конкурсні запитання. Після перегляду слайда учасники отримують на роздуми 10 секунд. За командою ведучого гравці одночасно піднімають картки з номером малюнка, що демонструє правильну відповідь. За кожну правильну відповідь гравець отримує 1 бал.

Щоб визначити черговість виступів учасників перед третім туром проводиться гра «Шифрувальник». Гравцям необхідно якнайшвидше розшифрувати слово. Учень, який першим вгадав слово, буде грати першим, другий – другим і т.д. Принцип шифрування слова – кожна цифра означає декілька букв, як на апараті мобільного телефону.

3Третій тур «Бліц-опитування».

Учасникам на вибір пропонується 6 тем. Кожен гравець обирає тему за бажанням. За одну хвилину потрібно відповісти на якомога більшу кількість запитань з теми. Якщо гравець не знає відповіді, він каже «Далі». За правильну відповідь учасник отримує 1 бал

4Четвертий тур «Інтелектуальні сходинки».

Гравцям на вибір пропонуються 3 набори сходинок. У кожного своя тема. Право вибору сходинок надається гравцю, який набрав найбільшу кількість балів (у порядку зменшення).

У кожному наборі сходинок три запитання. Чим вища сходинка, тим складніше запитання. За правильну відповідь на перше запитання учасник отримує 1 бал, за друге запитання – 2 бали, за третє – 3 бали.

5. Оцінювання завдань конкурсу-гри

5.1. Конкурс має персональний характер. Оцінювання проводиться після кожного завдання. За сумою набраних балів визначаються переможці кожного туру.

5.2. Після І туру до ІІ туру виходять 9 учасників, які набрали найбільшу кількість балів.

5.3. За найбільшою кількістю набраних балів з ІІ туру до ІІІ туру переходять 6 учасників.

5.4. В ІV фінальному турі беруть участь 3 гравці.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
2
2
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!