Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Урок образотворчого мистецтва "Малюємо овочі"

Образотворче мистецтво

Для кого: 2 Клас

01.11.2021

84

2

0

Опис документу:

Даний матеріал розроблений для вікової групи учнів 2 - х класів для навчання дітей малювати овочі. Дуже доюре підходить і використовується під час дистанційного навчання, в якому все поетапно подається і показано.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Відгадування загадок: 1. Хто голівку свою влітку накриває, І по двадцять хустин на голівці має? 2. Хто ховає під кущі Наші супи та борщі? 3. Сам че...
Слайд № 1

Відгадування загадок: 1. Хто голівку свою влітку накриває, І по двадцять хустин на голівці має? 2. Хто ховає під кущі Наші супи та борщі? 3. Сам червоний, а чуб зелений.

4. Продовгуватий, зелененький І на смак аж солоденький. Правда, я не фрукт, а овоч. І подобаюся всім, Бо їдять мене й сирим. А ще солять, маринують...
Слайд № 2

4. Продовгуватий, зелененький І на смак аж солоденький. Правда, я не фрукт, а овоч. І подобаюся всім, Бо їдять мене й сирим. А ще солять, маринують, Та на зиму консервують. Здогадався вже, дружок, Хто я? Мабуть... 5. Сидить дівка у коморі, А коса її надворі. 6. Червоний Макар по полю скакав, У салат — солодкий, А у борщ — гіркий стрибав.

Слайд № 3

Овочі які ростуть у землі
Слайд № 4

Овочі які ростуть у землі

Овочі які ростуть над землею
Слайд № 5

Овочі які ростуть над землею

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Молодці!!! Гарні роботи!!!
Слайд № 9

Молодці!!! Гарні роботи!!!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили