До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
5
міс.
0
9
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

УРОК 8 Тема уроку: Узагальнення поняття степеня. Тренувальні вправи.

Опис документу:
Мета уроку: • навчальна: удосконалити вміння застосовувати означення та властивості степеня з раціональним показником до розв’язання тренувальних вправ. • розвиваюча: розвивати ініціативу, пізнавальні інтереси; розвивати нестандартне мислення; розвивати математичне мислення через методи активного навчання; прищеплювати я любов до математики.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тест для самоперевірки №5

«Узагальнення поняття степеня»

  1. Розкладіть на множники

а);

б) ;

в) ;

г) ;

д) .

  1. Спростіть вираз: .

а);

б) ;

в) ;

г) ;

д) .

  1. Скоротіть дріб:.

а);

б) ;

в) ;

г) ;

д) .

  1. Знайти значення виразу , якщо а=27.

а);

б) ;

в) 3;

г) 1;

д) 2.

  1. Обчисліть:.

а)-27;

б);

в) ;

г) 3;

д) -9.

  1. Подайте у вигляді степеня вираз:.

а);

б) ;

в) ;

г) ;

д) .

  1. При яких значеннях вираз має зміст?

а) -2;

б) 0;

в) -1;

г) 6;

д) .

  1. Оберіть правильні твердження:

а);

б) ;

в) ;

г)

д).

  1. При яких значеннях змінної не має змісту вираз ?

а);

б) ;

в) ;

г) ;

д) .

  1. Які з рівнянь мають розв’язок ?

а) ;

б) ;

в) ;

г) ;

д) Жодна з відповідей.

  1. До кожного виразу 1 – 4, доберіть тотожно йому рівний а) – д).

1); а) ;

2); б) ;

3) ; в) ;

4) ; г) Вираз не має змісту.

д) 32

  1. Розв’яжіть рівняння 1-4. Установіть відповідність між кожним рівнянням та кількістю його коренів у відповідях а) – д).

1) ; а) Один;

2) ; б) Жодного;

3) ; в) Два;

4) . г) Безліч;

д) Три

Відповіді:

Номер тесту

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Відповідь

в)

д)

б)

д)

б)

г)

б)г)

в)д)

а)в)д)

а)в)г)

1-б

2-а

3-г

4-д

1-б

2-а

3-в

4-д

Шкала оцінювання:

Максимальна кількість балів: 20

Мінімальна кількість балів: 1

Номер тесту

1 – 6

7 – 10

11 – 12

Кількість балів

По 1 балe

По 2 бали

По 3 бали

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

УРОК 8

Тема уроку: Узагальнення поняття степеня. Тренувальні вправи.

Мета уроку:

  • навчальна: удосконалити вміння застосовувати означення та властивості степеня з раціональним показником до розв’язання тренувальних вправ.

  • розвиваюча: розвивати ініціативу, пізнавальні інтереси; розвивати нестандартне мислення; розвивати математичне мислення через методи активного навчання; прищеплювати я любов до математики.

  • виховна: виховувати розуміння ролі математики в житті, розуміння важливості математичних знань; Виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, співпереживати, формувати сприятливий моральний клімат

Тип уроку:удосконалення знань і вмінь.

Обладнання та наочність: підручник, зошити, роздатковий матеріал (тестові завдання), проектор.

ХІД УРОКУ.

І. Організаційний момент (привітання, психологічна готовність до уроку, повідомлення теми та мети уроку).

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

  1. Перевірка домашнього завдання, заданого за підручником.

  2. Математичний диктант.

  1. Подайте у вигляді кореня степінь із раціональним показником:

  1. Замініть степенем із раціональним показником арифметичний корінь:

  1. Обчисліть:

  1. Чи має зміст вираз:

  1. Розв’язати рівняння:

  1. Знайти область визначення функції:

ІІІ. Удосконалення знань і вмінь.

  1. Завдання за підручником.

  2. Виконання тестових завдань.

ІV. Підведення підсумків уроку.

(Оголошення результатів тесту, самооцінка учнів за роботу на уроці)

V. Домашнє завдання.

1) Завдання за підручником.

2) Додаткове домашнє завдання.

Знайдіть значення виразу:

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Узагальнення поняття степеня. Розв'язування вправ.
Слайд № 1

Узагальнення поняття степеня. Розв'язування вправ.

Мета уроку: удосконалити вміння застосовувати означення та властивості степеня з раціональним показником до розв’язання вправ.
Слайд № 2

Мета уроку: удосконалити вміння застосовувати означення та властивості степеня з раціональним показником до розв’язання вправ.

Математичний диктант Подайте у вигляді кореня степінь із раціональним показником: 2. Замініть степенем із раціональним показником арифметичний корінь:
Слайд № 3

Математичний диктант Подайте у вигляді кореня степінь із раціональним показником: 2. Замініть степенем із раціональним показником арифметичний корінь:

4. Обчисліть: 5. Чи має зміст вираз: 6. Розв’язати рівняння: 7. Знайти область визначення функції:
Слайд № 4

4. Обчисліть: 5. Чи має зміст вираз: 6. Розв’язати рівняння: 7. Знайти область визначення функції:

Попрацюймо над тестами!
Слайд № 5

Попрацюймо над тестами!

Перевір себе! Відповіді: № тесту 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Відпо- відь в) д) б) д) б) г) б) г) в) д) а) в) д) а) в) г) 1-б 2-а 3-г 4-д 1-б 2-а 3-в...
Слайд № 6

Перевір себе! Відповіді: № тесту 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Відпо- відь в) д) б) д) б) г) б) г) в) д) а) в) д) а) в) г) 1-б 2-а 3-г 4-д 1-б 2-а 3-в 4-д

Оціни свої відповіді! Шкала оцінювання: Максимальна кількість балів: 1 Мінімальна кількість балів: 11 Номер тесту 1 – 6 7 – 10 11 – 12 Кількість ба...
Слайд № 7

Оціни свої відповіді! Шкала оцінювання: Максимальна кількість балів: 1 Мінімальна кількість балів: 11 Номер тесту 1 – 6 7 – 10 11 – 12 Кількість балів По 0,5 балів По 1 балу По 2 бали

Додаткове домашнє завдання. Знайдіть значення виразу:
Слайд № 8

Додаткове домашнє завдання. Знайдіть значення виразу:

Дякую за урок! До побачення!
Слайд № 9

Дякую за урок! До побачення!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розроблення і використання цифрового освітнього контенту в освітньому процесі Нової української школи »
Ілляхова Марина Володимирівна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.