Урок 3 Тема. Навчаємось, допомагаючи іншим

Опис документу:
Цикл уроків англійської мови у 7 класі за підручником А.Несвіт Англійська мова 7 клас(за оновленою програмою 2017року)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок 3

Тема. Навчаємось, допомагаючи іншим

Мета: повторити й активізувати лексику теми; ознайомити учнів з новими ЛО; навчати монологічного й діалогічного мовлення; продовжувати формувати навички аудіювання; розвивати навички читання; виховувати почуття толерантності та бажання допомагати іншим.

Учні знатимуть: вислів відомої людини за темою уроку, вивчені лексичні одиниці, вирази, фрази, граматичний матеріал (so/such).

Учні вмітимуть: вживати вивчений лексичний матеріал в різних видах мовленнєвої діяльності, обговорювати ситуації в малих групах, читати й розуміти прочитаний текст, застосовувати граматичний матеріал у мовленні.

Тип уроку: Урок  засвоєння  і  вдосконалення знань,  умінь  та  навичок (за Б.А.Онищуком,  Г.І.Щукіною,  Н.А.Сорокіним,  М.І.Махмутовим,  І.Ф.Харламовим  та  ін.)

Обладнання: підручник А.Несвіт Англійська мова (7-й рік навчання) для 7 класу, текст для аудіювання, картки для індивідуальної роботи (НО 1), комп’ютерна презентація в Power Point.

Методи, прийоми, види, форми роботи: індивідуальна робота, робота в групах, робота з підручником, робота з роздавальним матеріалом.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

T. Hello, children!

Ps. Hello, teacher!

T. I’m glad to see you!

Ps. We’re glad to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Слайд 1

T. Today we’ll discuss the role of learning by serving, and you’ll learn more grammar material. But first let’s check your hometask.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учні читають електронні листи.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Опрацювання висловлювання.

T. Read the quotation. How do you understand it?

Слайд 2

Учні висловлюються з приводу змісту прочитаного.

ІІ. Основна частина уроку

1. Активізація вивченого лексичного матеріалу. Впр. 1 (ст. 166) Учні розглядають картинки та висловлюються щодо улюблених занять дітей у їх вільний час.

Слайд 3

Example: On the first picture children like to go hiking to the mountains.

2. Пред’явлення тексту для аудіювання. Впр. 2 (ст. 166)

1) Pre-Listening Activity. Етап підготовки до аудіювання.

Бесіда з учнями.

Слайд 4

T. What extracurricular activities do you have at school?

How many times a week do you have it?

Do you have any cultural presentations? What once?

2) Listening. Слухання бесіди.

Слайд 5

3) Post-Listening Activity. Етап перевірки розуміння змісту прослуханого. Впр. 2 (ст. 166) Учні по черзі читають твердження, погоджуються з правильними, виправляють неправильні.

Слайд 6

3. Пред’явлення тексту для читання. Впр. 3 (ст. 166)

1) Рre-Reading Activity. Етап підготовки для читання.

Слайд 7

а) Бесіда за малюнками на стор. 167.

T. Look at the pictures. Who can you see there?

What do you think they are doing?

Who is the author of the text?

б) Представлення лексичних одиниць з тексту.

Find out – виявляти, дізнаватися;

A difference – різниця, відмінність;

Citizen – громадянин.

2) Reading.Етап читання.

Учні ланцюжком читають текст вправи.

Слайд 8

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння прочитаного. Впр. 4 (ст. 167)

Учні читають та доповнюють речення відповідно тексту.

4. Руханка.

Слайд 9


Good morning to the school, (учні складають руки над головою у

формі даху)

Good morning to the pens. (показують учителеві ручки)

Good morning to the books, (показують учителеві книги)

Good morning to my friends. (усміхаються один одному)

Good morning to my teacher, (усміхаються вчителеві)

Good morning to my classroom. (показують класну кімнату рухами рук)

Good morning to the pupils, (усміхаються один одному)

Good morning to the school. (складають руки над головою у формі даха)

5. Пред’явлення та відпрацювання граматичного матеріалу: вживання займенників so, such.

1) Учні самостійно опрацьовують матеріал підручника: “Grammar Lab” (cт. 167)

Слайд 10

2) Вчитель перевіряє як учні зрозуміли матеріал.

T. What is the role of the words so and such?

When do we use so/such?

3) Практичне відпрацювання вживання so/such. Впр. 5 (ст.167)

Учні доповнюють речення письмово. Потім ланцюжком перевіряють правильність виконання вправи.

Слайд 11

6. Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (ст. 168)

Учні в групах обговорюють ситуації, використовують so/such.

Слайд 12

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

Слайд 13

Впр. 7 (ст. 168), письмово.

2. Підведення підсумків.

Слайд 14

Бесіда в режимі Т-Р1-Р2-Р3

T. What topic did we discuss at the lesson today?

Say about the most interesting activity using so/such.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток і саморозвиток професійної креативності вчителя »
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн