Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події

"ЦІКАВО ГРАЄМО - БУКВИ ПРИГАДАЄМО" МОВЛЕННЄВІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

docx

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

15.08.2022

261

22

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мовленнєва гра ставить перед собою завдання: навчити малюка чомусь новому, аби закріпити в нього ті чи інші знання, сформувати навички орієнтації в навколишній дійсності. Гра сприяє розвитку мовлення, пам`яті, мислення, збагачення словникового запасу. Завдяки такій діяльності діти краще і непомітно для себе засвоюють навчальних матеріал - закріплюють вивчені букви; читають склади.

Для кращого засвоєння знань дошкільнятами необхідно постійно зацікавлювати їх, тому основною діяльністю в праці навчання читання дітей залишається гра. Адже гра для дітей – це справа життя. Постійне виконання ігрових завдань сприяє, як формуванню навичок читання, так і різнобічному розвитку дитини.

d-shop, #ad-side-text, #ad-sidebar, #ad-sidebar-1, #ad-sidebar-2, #ad-sidebar-3, #ad-sidebar-300x80, #ad-sidebar-4, #ad-sidebar-5, #ad-sidebar-6, #ad-sidebar-btf, #ad-sidebar-container, #ad-sidebar-mad, #r