Теорія ,,Складні речовини — результат сполучення простих"

Опис документу:
Теорія ,,Складні речовини — результат сполучення простих" Під час вивчення поділу речовин на прості й складні демонстраційним шляхом можна довести, що складні речовини — результат сполучення простих, і навпаки. Як доказ проводжу електроліз води.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Складні речовини — результат сполучення простих

 

Під час вивчення поділу речовин на прості й складні демонстраційним шляхом можна довести, що складні речовини — результат сполучення простих, і навпаки. Як доказ проводжу електроліз води.

 

Для досліду потрібні дві пробірки, широкий стакан, або кристалізатор, мідні дроти, батарейка на 9В. Виконання досліду дуже просте: у стакан чи кристалізатор наливаємо воду, занурюємо пробірки в посудину й також наповнюємо їх водою. Далі закріплюємо пробірки в лапках штативу так, щоб їхні отвори перебували під водою, а вода з них не вилилася. Обережно занурюємо у пробірки мідні дроти, для більш естетичного вигляду кінцівкам дротів можна надати форми спіралі.

 

Інший кінець дротів під’єднуємо до джерела постійного струму — батарейки на 9В. Такі батарейки зручні тим, що мають зовнішні клеми, до яких зручно приєднати дроти. Діти мають можливість спостерігати за виділенням газів у обох пробірках, які витискують воду з пробірок. Дослід дає змогу учням зрозуміти, що під час розкладу складних речовин утворюються більш прості.

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»